Zbiórka nakrętek dla Mai!

Dodano przez Karol | 1 lipca 2021 08:50
Licznik odwiedzin: 700

Ogłaszamy start wielkiej zbiorki nakrętek organizowanej przez Stowarzyszenie Kibiców GKS-u Katowice „SK 1964”! Chcemy zebrać jak największą ilość plastikowych nakrętek do 15 września – właśnie na ten dzień zaplanowane jest zakończenie akcji. Zostaną one przekazane na cel, jakim jest sfinansowanie jesiennej operacji Mai, córki kibica GieKSy. Nakrętki można przynosić do sklepu Blaszok przy ul. Stanisława 8 w Katowicach, w godzinach pracy sklepu. 

Maja urodziła się z rzadką wadą wrodzoną, jaką jest wynicowanie pęcherza moczowego. Do tej pory przeszła już trzy operacje, a czwarta została zaplanowana na jesień tego roku. Jej koszt to około 100 tysięcy złotych. Społeczność GieKSy chce pomóc w jej sfinansowaniu. Cała historia walki Mai i jej rodziców z chorobą znajduje się na stronie zbiórki -> TUTAJ. Zachęcamy do dokonywania wpłat!

W celu nadania akcji rozpędu, kibice GieKSy z różnych dzielnic Katowic oraz miast, w których kibicuje się naszemu klubowi, postanowili rywalizować między sobą na liczbę zebranych nakrętek. W związku z tym przy zostawianiu nakrętek w Blaszoku należy powiedzieć, z jakiej dzielnicy lub jakiego miasta się jest.

Od jakiegoś czasu na Facebooku działa specjalna grupa z aukcjami, z których zysk przeznaczony jest na finansowanie leczenia Mai. Zainteresowanych zapraszamy -> TUTAJ – tym bardziej że do wylicytowania jest m.in. koszulka przekazana przez Adriana Błąda, w której wystąpił on w niedawnym spotkaniu z Sokołem Ostróda! Nasz zawodnik sam skontaktował się z kibicami ze Stowarzyszenia, by ją przekazać na licytację dla Mai, gdy dotarła do niego wieść o akcji. 

 

Portal GieKSa.pl tworzony jest od kibiców, dla kibiców, dlatego zwracamy się do Ciebie z prośbą o wsparcie poprzez:

a/ przelew na konto bankowe:

SK 1964
87 1090 1186 0000 0001 2146 9533

b/ wpłatę na PayPal:

E-mail: stowarzyszenie@sk1964.pl

c/ rejestrację w Superbet z naszych banerów,

d/ zakup plakatu formatu A3 ze strojami GKS Katowice.

Dziękujemy!

Brak komentarzy »

  Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jednakże zastrzega sobie prawo do ich cenzurowania lub usuwania.

Brak komentarzy.

 

Dodaj komentarz

*