Dołącz do nas

Wspomóż nas

Wspomóc nas można na kilka sposobów:

 1. Rozreklamuj nasz serwisu wśród znajomych.
 2. Zostań sponsorem poprzez reklamę w naszym serwisie -> Reklama.
 3. Przystąp do redakcjii i pracuj na rzecz strony. Naprawdę KAŻDY jest mile widziany i nie oczekujemy od Ciebie wielkiego zaangażowania na samym początku. Napisz do nas maila na [email protected]
 4. Wesprzyj nas finansowo – KAŻDA, nawet najmniejsza, wpłata nas zadowoli:
  1. przelewając pieniądze na:
   Santander
   87 1090 1186 0000 0001 2146 9533
   SK 1964
   Tytułem: Grupa Medialna + ksywa/imię
  2. przesyłając pieniądze PAY PAL:
   E-mail: [email protected]
   Tytułem: Grupa Medialna + ksywa/imię
  3. dokonując wpłaty na stoisku SK 1964 na meczach przy Bukowej (Trybuna Główna i Blaszok).
 1.  

Portal "GieKSa.pl" jest niezależnym serwisem informacyjnym prowadzonym przez Stowarzyszenie Kibiców GKS-u Katowice "SK 1964". Serwis jak i autorzy nie są w jakikolwiek sposób powiązani z klubem piłkarskim GKS GieKSa Katowice S.A."GieKSa.pl" informuje, że komentarze i wypowiedzi kibiców, internautów, jak i felietonistów zamieszczone w portalu są wyrazem ich osobistych poglądów, spostrzeżeń lub przekonań i nie należy identyfikować ich z poglądami redakcji. Copyright © 2012.

Wszelkie materiały (m.in. teksty, video, zdjęcia, grafika) zamieszczone na stronie są własnością Stowarzyszenia Kibiców GKS-u Katowice "SK 1964". Jakiekolwiek kopiowanie oraz reprodukowanie bez zgody Stowarzyszenia Kibiców GKS-u Katowice "SK 1964" jest surowo zabronione. Dopuszczalne jest cytowanie krótkich fragmentów tekstu, jednakże konieczne jest podanie źródła tekstu w postaci linku do oryginalnej wersji oraz do strony głównej serwisu.

Made with by Cysiu & Stęga