Dołącz do nas

Reklama

Reklama na stronie GieKSa.pl

Oferujemy:
– banner reklamowy w rozmiarach 300×200 oraz 310×66
– artykuły sponsorowane
– odnośniki w treści (sprzedawane także w pakietach promocyjnych)

Jesteśmy również otwarci na propozycje oraz negocjujemy ceny.

Informujemy również o możliwości reklamowania się na forum kibiców GieKSy – forumgieksy.pl.

Do dyspozycji będą dwa banery w prawym górnym rogu. Reklamy będą wyświetlać się rotatorze. Reklama będzie mogła kierować do zewnętrznej strony lub do tematu na forum poświęconego danej firmie (jeśli ktoś byłby zainteresowany taką formą).

 Cennik:

1 miesiąc – 100 złotych

6 miesięcy – 400 złotych

12 miesięcy – 600 złotych

Więcej informacji można również uzyskać w temacie na samym forum – http://forumgieksy.pl/topic/2354-reklama-na-forum/

Osoby zainteresowane reklamą prosimy o kontakt:

E-mail: [email protected]

Portal "GieKSa.pl" jest niezależnym serwisem informacyjnym prowadzonym przez Stowarzyszenie Kibiców GKS-u Katowice "SK 1964". Serwis jak i autorzy nie są w jakikolwiek sposób powiązani z klubem piłkarskim GKS GieKSa Katowice S.A."GieKSa.pl" informuje, że komentarze i wypowiedzi kibiców, internautów, jak i felietonistów zamieszczone w portalu są wyrazem ich osobistych poglądów, spostrzeżeń lub przekonań i nie należy identyfikować ich z poglądami redakcji. Copyright © 2012.

Wszelkie materiały (m.in. teksty, video, zdjęcia, grafika) zamieszczone na stronie są własnością Stowarzyszenia Kibiców GKS-u Katowice "SK 1964". Jakiekolwiek kopiowanie oraz reprodukowanie bez zgody Stowarzyszenia Kibiców GKS-u Katowice "SK 1964" jest surowo zabronione. Dopuszczalne jest cytowanie krótkich fragmentów tekstu, jednakże konieczne jest podanie źródła tekstu w postaci linku do oryginalnej wersji oraz do strony głównej serwisu.

Made with by Cysiu & Stęga