Zachara: To jest karygodne

Dodano przez Shellu | 18 marca 2012 15:27
Licznik odwiedzin: 3879

Po meczu z Radzionkowem bardzo niepocieszony był Mateusz Zachara.

Miała być czwarta z rzędu wygrana u siebie, a tymczasem jest pierwsza w historii ligowa porażka z Ruchem Radzionków.

Niestety. Tak to w piłce bywa. Staraliśmy się. Chociaż jakie „staraliśmy się”? To, co pokazaliśmy w pierwszej połowie, jest karygodne! W drugiej odsłonie próbowaliśmy to naprawić. Przy stanie 1-1 osobiście byłem przekonany, że ten mecz spokojnie wygramy, że pójdziemy za ciosem. Oni zrobili dwie i pół akcji w całym meczu i strzelili dwie bramki. Trzeba z tego spotkania wyciągnąć wnioski i jak najlepiej przygotować się do kolejnego, arcyważnego pojedynku z Flotą Świnoujście. Jedziemy na Flotę, która też przegrała, daleki wyjazd. Każdy zdaje sobie sprawę z tego, w jakim miejscu będziemy, jeśli ten mecz również przegramy. Ja w ogóle nie dopuszczam do siebie takiej myśli!

Z czego wynikała ta wasza słaba postawa, szczególnie w pierwszej połowie?

To jest trudne pytanie. Nie potrafię na nie odpowiedzieć.

Najsmutniejsze jest to, że faktycznie przegraliście mecz, w którym to wy mieliście inicjatywę. Ruch Radzionków oddał trzy strzały na bramkę i zdobył dwa gole.

No tak, zgadza się. To jest dramatyczne! Naprawdę musimy wyciągnąć jakieś wnioski z tego meczu. Przede wszystkim musimy być bardziej skoncentrowani pod bramką przeciwnika, bo nie pamiętam spotkania, w którym mielibyśmy aż tyle sytuacji. Zabrakło skuteczności, zimnej krwi. Musimy to poprawić.

Szczególnie, że bramkarz rywali – Seweryn Kiełpin – nie był dzisiaj zbyt pewny. Każdą piłkę „wypluwał”.

Prawda. Faktycznie, Kiełpin tych piłek nie łapał, odbijał je, „wypluwał”. Ale u nas zabrakło tego jednego zawodnika, który by po prostu stał przed nim i dobijał futbolówkę do pustej bramki. Nie skorzystaliśmy z tego.

Piłkę meczową miał Patryk Stefański. Po jego strzale piłka odbiła się od poprzeczki.

Jak pech, to pech. W całym spotkaniu mieliśmy tyle sytuacji. Gdyby to „Stefan” strzelił. Byłby dziś prawdziwym dżokerem. Ale niestety, piłka wylądowała tylko na poprzeczce i nikt już tego nie zmieni. Mecz przegraliśmy.

Tak jak wspomniałeś, Flota przegrała dziś w Łęcznej i to aż 2-5. Ale to chyba wyzwoli jeszcze większą motywację u zawodników ze Świnoujścia…

Na pewno! Przegrać 2-5 to też jest coś tragicznego. Zdajemy sobie sprawę, jak ciężki to będzie mecz. Oni będą chcieli przed swoją publicznością zmazać tę „plamę”, ale my też mamy sobie coś do udowodnienia.

Dzisiejszym spotkaniem mieliście zmniejszyć dystans do drużyn ze środka tabeli. Mogliście się zrównać z Radzionkowem punktami, tymczasem rywal uciekł już na 6 punktów.

Uciekli na sześć punktów i już się nic z tym nie zrobi. Trzeba wygrywać każdy kolejny mecz i liczyć na potknięcia rywali, którzy są nad nami.

rozmawiał Misiek

 

Portal GieKSa.pl tworzony jest od kibiców, dla kibiców, dlatego zwracamy się do Ciebie z prośbą o wsparcie poprzez:

a/ przelew na konto bankowe:

SK 1964
87 1090 1186 0000 0001 2146 9533

b/ wpłatę na PayPal:

E-mail: stowarzyszenie@sk1964.pl

c/ rejestrację w Superbet z naszych banerów,

d/ zakup plakatu formatu A3 ze strojami GKS Katowice.

Dziękujemy!

Lista komentarzy (1) »

  Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jednakże zastrzega sobie prawo do ich cenzurowania lub usuwania.
  1. Geminis — 19 czerwca 2012 @ 09:32

    Gratulacje! 🙂 Ale właśnie tak to działa w maju! Noclegi są rzeczywiście za darmo, pod warkeuinm wykupienia całodniowego wyżywienia (ktf3rego koszty są często podejrzanie wysokie) oraz wybrania terminu pobytu poza sezonem. Oszustwo i manipulacja polega w tego typu ofertach na tym, że koszty odebrania czeku / ankiety itp. są ukrywane (a czasami dochodzą nawet do stu złotych), a koszty obligatoryjnego wyżywienia są często wyjątkowo drogie. Tu dodatkowo wykorzystano manipulację z użyciem reguły niedostępności, bo z technicznego punktu widzenia nie ma możliwości sprawdzenia, czy użytkownik faktycznie zareagował w dniu emisji reklamy (jak to niby jest wymagane), czy kilka dni pf3źniej

 

Dodaj komentarz

*