[TRANSFER] Paweł Gierach w GieKSie!

Dodano przez Błażej | 14 lipca 2021 20:05
Licznik odwiedzin: 583

Klub poinformował o kolejnym transferze. Zespół wzmocni 20-letni Paweł Gierach, który  trafił do Katowic na zasadzie transferu definitywnego z Jagiellonii Białystok i związał się z GieKSą umową, która będzie obowiązywać przez dwa lata z opcją przedłużenia o rok.

Gierach zaczynał przygodę z piłką w Widoku Skierniewice, a znaczną część czasów juniorskich spędził w Legii Warszawa. Następnie trafił do Jagiellonii Białystok, z którą w 2018 roku wywalczył Mistrzostwo Polski Centralnej Ligi Juniorów. Ostatnie dwa sezony spędził na wypożyczeniu do Wigier Suwałki. W poprzednich rozgrywkach zaliczył 32 ligowe występy, w których zdobył 3 bramki. Gierach ma także na koncie występy w reprezentacji Polski do lat 19.

Oto co powiedział zawodnik dla oficjalnej strony klubu:

„Do przeprowadzki skłoniła mnie dobra drużyna w Katowicach i nakreślona wizja rozwoju. W nachodzącym sezonie chciałbym pomóc GKS-owi w zajęciu jak najwyższego miejsca w lidze. Jestem uniwersalnym zawodnikiem i choć najlepiej czuję się na prawej obronie, to nie mam problemu z grą na innych pozycjach.”

Portal GieKSa.pl tworzony jest od kibiców, dla kibiców, dlatego zwracamy się do Ciebie z prośbą o wsparcie poprzez:

a/ przelew na konto bankowe:

SK 1964
87 1090 1186 0000 0001 2146 9533

b/ wpłatę na PayPal:

E-mail: stowarzyszenie@sk1964.pl

c/ rejestrację w Superbet z naszych banerów,

d/ zakup plakatu formatu A3 ze strojami GKS Katowice.

Dziękujemy!

Brak komentarzy »

  Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jednakże zastrzega sobie prawo do ich cenzurowania lub usuwania.

Brak komentarzy.

 

Dodaj komentarz

*