Superbet bukmacherem kibiców GKS-u Katowice!

Dodano przez kosa | 6 maja 2021 22:01
Licznik odwiedzin: 1025

Miło nam oficjalnie poinformować, że zakłady bukmacherskie Superbet zostały sponsorem Stowarzyszenia Kibiców GKS-u Katowice „SK 1964”!

Superbet to najdynamiczniej rozwijająca się marka w branży na rynku Europy środkowo-wschodniej, która od 2017 roku działa także na terenie Polski, a na swoją siedzibę wybrała Katowice. Bukmacher posiada lokale stacjonarne na terenie całego kraju, a od 2020 roku dynamicznie rozwija się w obszarze on-line. Ambasadorami firmy są m.in. Jerzy Dudek, Jan Błachowicz czy Sławomir Peszko.

Nie jest dla nikogo tajemnicą, że środowisko kibiców GKS-u Katowice jest mi szczególnie bliskie. Podczas mojej kilkuletniej pracy w Klubie wielokrotnie miałem okazje współpracować z przedstawicielami stowarzyszenia i bezpośrednio obserwować ich ogromne zaangażowanie w życie Klubu, dlatego tym bardziej cieszę się z rozpoczynającej się dziś współpracy – powiedział Bartosz Malaka reprezentujący Superbet.

Obecność Superbet na polskim rynku została już mocno zauważona, czego najlepszym dowodem jest przyznanie w tym roku prestiżowych nagród w plebiscycie branżowym organizowanym przez portal legalnibukmacherzy.pl.

Superbet po czterech nominacjach otrzymał statuetki w kategoriach: „Debiut Roku”, „Innowacja Roku” oraz, co wydaje się być najbardziej istotne, w kategorii „Nagroda Użytkowników”, gdzie sporą przewagą zdominował konkurencję. Sukces ten zawdzięcza głównie za sprawą wyjątkowych produktów takich jak społeczność typerska SuperSocial dostępna w aplikacji mobilnej Superbet – gdzie można dzielić się swoimi kuponami ze znajomymi oraz inspirować typami ekspertów (red. znajdziecie tam także konto GIEKSA.PL) czy stałych i co warte podkreślenia darmowych promocji pozwalających na dodatkowe bonusy dla graczy takie, jak: Super Game, gdzie cotygodniowa pula nagród wynosi 50 000 zł w gotówce czy SuperSpin, gdzie każdego dnia można wygrać dodatkowe środki na grę.

Wszystkim, którzy chcieliby przetestować rozwiązania naszego sponsora, polecamy założenie konta z kodem GIEKSA. Więcej szczegółów tutaj.

Superbet to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych podlega karze. Hazard może uzależniać. 18+

Portal GieKSa.pl tworzony jest od kibiców, dla kibiców, dlatego zwracamy się do Ciebie z prośbą o wsparcie poprzez:

a/ przelew na konto bankowe:

SK 1964
87 1090 1186 0000 0001 2146 9533

b/ wpłatę na PayPal:

E-mail: stowarzyszenie@sk1964.pl

c/ rejestrację w Superbet z naszych banerów,

d/ zakup plakatu formatu A3 ze strojami GKS Katowice.

Dziękujemy!

Brak komentarzy »

  Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jednakże zastrzega sobie prawo do ich cenzurowania lub usuwania.

Brak komentarzy.

 

Dodaj komentarz

*