Plusy i minusy z Grudziądza

Dodano przez Błażej | 1 października 2020 19:00
Licznik odwiedzin: 637

Spotkanie z Olimpią przyniosło GieKSię więcej plusów aniżeli minusów. Było to na ten moment naprawdę dobre spotkanie w wykonaniu GieKSy. 

PLUSY

+ Kolejne odrobienie strat przy przegrywaniu – w zeszłym całym sezonie zrobiliśmy to dwa razy. Teraz po 5 meczach mamy dwa takie spotkania.

+ Znowu dobrze w ofensywie – okazje były zarówno w pierwszej połowie jak i drugiej. Oby Kiebzak wrócił do lepszej formy, ponieważ skrzydła Sanocki Kiebzak dałyby nam dużo dobrego. 

+ Urynowicz – no piłka go szuka i wykorzystuje to na plus. Dwa gole w tym pewny karny. Można przeboleć słabszą pierwszą połowę. 

+ Środek obrony – wmiarę pewna środkowa para obrońców. Bardzo dobry mecz Jędrycha, który wszystko czyścił.

MINUSY

– Drzemka Rogali – Wojciechowski mniej, ale też mógł się lepiej zachować. Strata bramki w drugiej minucie komplikuje nam spotkanie. Można przeboleć strzał życia rywali, ale takich bramek jak w Grudziądzu tracić nie powinniśmy.

– Brak zmiennika Kozłowskiego – trochę martwi, że Kozłowski nie ma na tę chwilę jakiegoś poważnego zmiennika. Póki co jego gra się broni, ale przydałby się ktoś, kto będzie w stanie pomóc.

 

Portal GieKSa.pl tworzony jest od kibiców, dla kibiców, dlatego zwracamy się do Ciebie z prośbą o wsparcie poprzez:

a/ przelew na konto bankowe:

SK 1964
87 1090 1186 0000 0001 2146 9533

b/ wpłatę na PayPal:

E-mail: stowarzyszenie@sk1964.pl

c/ rejestrację w Superbet z naszych banerów,

d/ zakup plakatu formatu A3 ze strojami GKS Katowice.

Dziękujemy!

Brak komentarzy »

  Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jednakże zastrzega sobie prawo do ich cenzurowania lub usuwania.

Brak komentarzy.

 

Dodaj komentarz

*