Wielka mobilizacja ROW-u na derby trwa!

Dodano przez GoT | 15 kwietnia 2014 18:05
Licznik odwiedzin: 2433

Kibice ROW-u Rybnik od dłuższego czasu mobilizują się na derby z naszą drużyną, które zostaną rozegrane w Wielki Czwartek. Dla rybniczan będzie to z pewnością kibicowskie wydarzenie sezonu. Na stronie kibiców rybnickiego zespołu widnieje baner odliczający czas do tego pojedynku.

Grubiorze przygotowali dwie bardzo dobre zapowiedzi wideo tego spotkania, które możecie obejrzeć poniżej.

Nr 1:

Nr 2:


Opisy obu filmików pokazują jak ważne jest to spotkanie dla rybniczan:

„17 kwietnia o godzinie 18:45 zmierzymy się z GieKSą z Katowic, która na pewno zjawi się u nas w dobrej liczbie. My również pokażmy siłę na trybunach. Nie ważne jak grają piłkarze, ważne, żebyśmy MY pokazywali klasę! Więc wszyscy przychodzimy na mecz do sektora IV i głośno dopingujmy naszą drużynę.Bierzemy ze sobą szalik, po uniesieniu szali zakryjmy cały sektor! Kibice Górnika również wybierają się na ten mecz!”

„W czwartek (tj. – 17.04.2014r.) o godzinie 18:45 odbędzie się uczta koneserów polskiej sceny kibicowskiej.
Dwie śląskie ekipy staną naprzeciwko siebie w derbowym pojedynku zaplecza ekstraklasy.
Jak wszyscy wiedzą pierwotnie mecz miał odbyć się w Wielką Sobotę lecz termin został zmieniony na Wielki Czwartek (dzień roboczy). Nie zmiennie jednak WSZYSCY Wariaci z Gliwickiej – w ten dzień stawiają się do młyna i rozkręcamy korbe jakiej jeszcze nigdy w historii nie było na naszym stadionie.
Dodatkowym smaczkiem jest ilość gości którzy prawdopodobnie szczelnie wypełnią naszą klatke!
Rywalizacja na trybunach – Rywalizacja na boisku! WOJNAAAAA!!
DERBY SĄ NASZE!!!!”

Fanatycy z Gliwickiej przygotowali również masę graficznych zapowiedzi tego pojedynku. Pojawiają się grafiki ogólne oraz dzielnicowe.


row
row6
row1
row2
row3
row4
row5

Na forum kibiców ROW-u da się wyczuć duże ciśnienie na to spotkanie. Użytkownicy row.rybnik.pl/forum prześcigają się w mobilizujących postach:

„Wszyscy w barwach i do młyna. Do młyna- czyli nie sektor obok, albo przy barierkach u góry. Oglądanie meczu i tak nic nie daje, bo grają ciulato, a kibicowsko wypada się pokazać z jak najlepszej strony. Zapewne kibice gości będą jedną z najlepiej( jak nie najlepszą) zorganizowaną w ekipą w Rybniku, także bez zbędnej gadki- szykować gardła i się mobilizować na Wielki Czwartek!” – Cechu

„Na pewno będzie ich komplet, więc miejmy nadzieję, że nie będą mieli problemów wejść jak inne grupy kilkuset osobowe u nas. Niech każdy zabierze szalik!! Po co go macie? Żeby w domu leżał czy co?? Robią one dobry efekt ale ciągle ich mało a co gorsze na wyjazdach prawie ich brak ;/” 19DawiD64

„Panowie… najciekawszy mecz pod względem kibicowskim w Rybniku od lat. Musimy się zmobilizować do granic możliwości, bo na rudą i jej pomysły nie ma co liczyć. Plakaty są już wydrukowane. 
Jak ktoś ma zamiar zrobić jakiś transparent i wywiesić w sensownym miejscu – bardzo proszę… 
Wszelkie inicjatywy związane z promocja meczu są mile widziane. 
Panie także zachęcamy do działania – bluzy czaROWnice zobowiązują :!: 

ROW RYBNIK TO MY !”Kawa

„Dobra panowie Okocimski pokonany i moim zdaniem GKS tez jest do oklepania spokojnie więc każdy co był na Okocimskim bierze jednego kolegę a ten kolego jeszcze jednego i stawiamy się w sektorze IV i BIJEMY REKORD DECYBELI ! :lol: :lol: „nowRRiny

„Panowie to dla nas najwazniejszy mecz kibicowsko w calym sezonie, wiec mysle ze nikogo nie trzeba namaawiac by tego dnai stawil sie na Gliwickiej , bo to oczywiste ! Mierzymy sie z najlepsza ekipa kibicowska w 1 lidze , na pewno stawia sie w komplecie , wiec musi byc nas full i od poczatku na pelnej !! Dodam jeszcze ze na tym meczu do dyspozycji dla siebie sektor 16 beda miec nasi Przyjaciele z Zabrza , ktorzy organizuja wyjazd na to spotkanie i na pewno stawiac sie w pokaznej liczbie ! Wiec w Wielki Czwartek widzimy sie wszyscy na ROW- GKS !” – milosz96

„Przede wszystkim brać wszyscy szale do młyna! Tyle wyszło szali, a nie widać ich jakoś specjalnie dużo. Po uniesieniu szali zakryjmy cały sektor!”paqqus

„Wszyscy odpowiednio wcześniej przychodzimy na sektor gdzie znajduje się młyn i ruszamy z dopingiem od początku spotkania !!!

MUSI NAS BYĆ W CH UJ.  Brać znajomych, kolegów, sąsiadów i zajmujemy całą prostą !!!!!”KAroln

 

Warto również dodać, że tak samo jak w Katowicach na spotkaniu w Rybniku pojawi się zorganizowana grupa kibiców Górnika Zabrze, która zajmie sektor nr 16. Dla fanów spod znaku Torcidy jest to kolejna świetna okazja by wesprzeć dwie bratnie grupy kibiców.

Kibice ROW-u Rybnik byli jedną z najlepiej prezentujących się grup kibiców na stadionie w Katowicach czym zawiesili wysoko poprzeczkę innym grupom kibiców. Natomiast my, jako kibice GieKSy możemy zapewnić, że zaprezentujemy się w Rybniku tak jak przystało na najlepszą ekipę kibicowską w I lidze. Do zobaczenia w Wielki Czwartek!

Portal GieKSa.pl tworzony jest od kibiców, dla kibiców, dlatego zwracamy się do Ciebie z prośbą o wsparcie poprzez:

a/ przelew na konto bankowe:

SK 1964
87 1090 1186 0000 0001 2146 9533

b/ wpłatę na PayPal:

E-mail: stowarzyszenie@sk1964.pl

c/ rejestrację w Superbet z naszych banerów,

d/ zakup plakatu formatu A3 ze strojami GKS Katowice.

Dziękujemy!

Lista komentarzy (1) »

  Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jednakże zastrzega sobie prawo do ich cenzurowania lub usuwania.
  1. ZAWIErCIE — 15 kwietnia 2014 @ 20:08

    Dobry artykuł gratulacje dla autora. Widzimy się na gliwickiej.

 

Dodaj komentarz

*