Rakels nie do gry, pauza Cholerzyńskiego

Dodano przez Shellu | 26 kwietnia 2012 18:10
Licznik odwiedzin: 1519

Piłkarze GKS Katowice przygotowują się solidnie do meczu z Wisłą Płock. Będzie to bardzo ważny mecz w kontekście walki o utrzymanie – w razie wygranej katowiczanie zrobią znaczący krok w osiągnięciu celu.

Po meczach z KS Polkowice i Zawiszą Bydgoszcz mogło nastąpić pewne zmęczenie, jednak tydzień przerwy do następnego meczu pozwala zawodnikom na nowo nabrać świeżości.

Oprócz Denissa Rakelsa nikt w zespole nie narzeka na urazy. Łotysz co prawda czuje się dobrze, w ostatnim czasie nieco truchtał, ale dopiero w poniedziałek przejdzie kontrolne USG, które wykaże, czy będzie do dyspozycji trenera w kolejnych meczach, bo występ z Wisłą Płock jest wykluczony.

Narzekający na drobny uraz po Polkowicach Przemysław Pitry trenuje z drużyną i będzie do dyspozycji na Wisłę, grał zresztą już w drugiej połowie w Bydgoszczy i grał bardzo dobrze.

Niestety z Wisłą nie będzie mógł zagrać Kamil Cholerzyński, który w Polkowicach i Bydgoszczy ujrzał swoją trzecią i czwartą kartkę w sezonie.

Sztab medyczny GieKSy zwraca uwagę na majowy maraton, kiedy to nasz zespół w ciągu 16 dni rozegra 5 meczów. W tym czasie istnieje ewentualność, że będą pewne rotacje w składzie, tym bardziej że oprócz ciężaru ilościowego, także i ciężar gatunkowy tych meczów będzie naprawdę wysoki.

Portal GieKSa.pl tworzony jest od kibiców, dla kibiców, dlatego zwracamy się do Ciebie z prośbą o wsparcie poprzez:

a/ przelew na konto bankowe:

SK 1964
87 1090 1186 0000 0001 2146 9533

b/ wpłatę na PayPal:

E-mail: stowarzyszenie@sk1964.pl

c/ rejestrację w Superbet z naszych banerów,

d/ zakup plakatu formatu A3 ze strojami GKS Katowice.

Dziękujemy!

Brak komentarzy »

  Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jednakże zastrzega sobie prawo do ich cenzurowania lub usuwania.

Brak komentarzy.

 

Dodaj komentarz

*