Akcja Kotylion!

Dodano przez Marcin | 9 grudnia 2019 13:41
Licznik odwiedzin: 1109

Kibice GieKSy od siedmiu lat biorą aktywny udział w rocznicowych obchodach pacyfikacji „KWK WUJEK”. W przeszłości akcja przybierała różne formy – były specjalne oprawy, transparenty, zbiórki kibiców, gazetki rozdawane do skrzynek pocztowych na osiedlach Brynowa, graffiti itd.

Jednak przez te wszystkie lata mieliśmy nieodparte wrażenie, że brakuje symbolu, znaku, który jednoznacznie kojarzyłby się z tym wydarzeniem i pozwolił mieszkańcom Katowic utożsamiać się z nim. Dlatego w tym roku kibice GieKSy z Brynowa przygotowali AKCJĘ KOTYLION, której pierwsze efekty można było zaobserwować na wczorajszym meczu hokej ligi pomiędzy GKS-em a Energą Toruń.

Specjalnie przygotowany znak graficzny, na który składają się połączone symbole górnicze oraz flaga Polski, występująca w literze N znaku SOLIDARNOŚCI, ma za zadanie promować rocznicowe obchody pamiętnego dnia 16 grudnia 1981 roku.

Jednym z pierwszych elementów promocji tego symbolu są specjalnie przygotowane przez nas w tym roku kotyliony. Jeśli nie dostaliście ich na meczu hokeja – nic straconego! Kotyliony możecie odbierać za darmo w jednym z trzech poniższych punktów:

– MUZEUM IZBA PAMIĘCI KWK WUJEK, ul. Wincentego Pola 38

– SKLEP SPOŻYWCZY „RABAT”, ul. GALLUSA 15

– SKLEP KIBICÓW GKS-U KATOWICE „BLASZOK”, ul. STANISŁAWA 8 

Zachęcamy do odbierania kotylionów oraz promocji akcji poprzez udostępnienie zdjęcia z przypiętym kotylionem oraz hasztagiem #Grudzien81Pamietamy.

Wierzymy, że jest to dopiero początek wieloletniej akcji, która z roku na rok będzie przybierała coraz większe rozmiary! Jednak by tak się stało – potrzebna jest nam Wasza pomoc w promocji!

Brak komentarzy »

  Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jednakże zastrzega sobie prawo do ich cenzurowania lub usuwania.

Brak komentarzy.

 

Dodaj komentarz

*