Post scriptum do meczu w Grudziądzu

Dodano przez Toczmek | 2 października 2020 11:11
Licznik odwiedzin: 547

GieKSa wygrała kolejne wyjazdowe spotkanie, tym razem z Olimpią Grudziądz. Zamykając serię newsów o tym spotkaniu, prezentujemy poniżej podsumowanie samego wyjazdu i pracy na stadionie.

 1. Grudziądz to wyjazd dla mnie na tyle specyficzny, że jadąc tam z redakcją pierwszy raz 3 lata temu, nabawiłem się udaru od słońca podczas robienia zdjęć. Historia pociągnęła za sobą wiele pozytywnych wydarzeń, stąd każdy wyjazd tam będzie dla mnie sentymentalny.
 2. Sam wyjazd zaplanowaliśmy na 11:30. Zgodnie z planem wyruszyliśmy w składzie bardzo debiutanckim, patrząc na role do wykonania na stadionie. Ja byłem odpowiedzialny za radio, Miro za relację na żywo, a Grzesiu za fotorelację. Co ciekawe skład redakcji z tego meczu to 3 z 4 osób jeszcze niedawno wspierających personel medyczny na domowych spotkaniach.
 3. Na stadion dotarliśmy równą godzinę przed meczem, gospodarze byli bardzo gościnni w każdym aspekcie.
 4. Zaczynając od Pana na parkingu, który mówił do nas dobre 10 minut chyba językiem elfów, ponieważ nikt z nas go nie rozumiał, więc tylko przytakiwaliśmy, bo się uśmiechał.
 5. Olimpia Grudziądz to klub, który świetnie zarządza i dba o murawę, wiemy to, bo mają „Greenkeeper’a”, którego możecie zobaczyć w galerii z meczu 🙂
 6. Troszkę zabawne, że przez problemy techniczne wszystko robiliśmy na jednym komputerze bez możliwości ładowania, trzymając go na kolanach, bo przecież restrykcje na stadionie i innych możliwości nie ma.
 7. Początek meczu to była walka z internetem, a przed samym gwizdkiem nic nie zapowiadało takiej tragedii.
 8. Po tej nierównej walce dumni ze swojej informatycznej wiedzy kontynuowaliśmy relacjonowanie spotkania.
 9. To był pierwszy mecz z naszymi kibicami w klatce gości. Z naszej perspektywy zaprezentowali się bardzo dobrze.
 10. Podczas meczu obok nas siedzieli starsi miejscowi, którzy cały czas nas komplementowali i mówili, że mamy super stadion, itp. Ten „cały czas” się skończył po karnym i golu na 1-1, a od 2-1 już z nami nie rozmawiali. W każdym razie w przerwie czytali artykuły z różnych spotkań na naszej stronie 🙂
 11. Niestety widoczność z miejsca, które mieliśmy dedykowane, nie była najlepsza i mając przed sobą murawę, mieliśmy jeszcze 3 duże słupy podtrzymujące zadaszenie trybuny.
 12. W przerwie dzieki uprzejmości naszego fotografa mogliśmy przekąsić bardzo dobrego „Grudziądzkiego Wuszta” oraz zostaliśmy poczęstowani pizzą i ciepłą herbatą z VIP-ów co było bardzo miłe ze strony gospodarzy.
 13. Od drugiej połowy drżeliśmy o baterię w komputerze, na szczęście nie tylko piłkarze wykonali świetnie swoją rolę na boisku, ale też sama bateria na ostatkach sił dała radę.
 14. Po gwizdku kończącym mecz udaliśmy się w podróż powrotną.
 15. Niestety ekipa remontowa na A1 nie była dla nas gościnna. Straciliśmy 30-40 min oglądając, jak Panowie stawiają podstawy konstrukcji mostu.
 16. Sam powrót w kapitalnych nastrojach, trzeba się cieszyć z każdej wygranej. Doszliśmy do wniosku, że tak mało nam w życiu potrzeba do szczęścia…
 17. Już jutro walczymy w kolejnym meczu. Zapraszamy na Bukową, o godzinie 19:00 podejmujemy Znicz Pruszków.

 

Portal GieKSa.pl tworzony jest od kibiców, dla kibiców, dlatego zwracamy się do Ciebie z prośbą o wsparcie poprzez:

a/ przelew na konto bankowe:

SK 1964
87 1090 1186 0000 0001 2146 9533

b/ wpłatę na PayPal:

E-mail: stowarzyszenie@sk1964.pl

c/ rejestrację w Superbet z naszych banerów,

d/ zakup plakatu formatu A3 ze strojami GKS Katowice.

Dziękujemy!

Brak komentarzy »

  Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jednakże zastrzega sobie prawo do ich cenzurowania lub usuwania.

Brak komentarzy.

 

Dodaj komentarz

*