Noty i opisy po Hutniku

Dodano przez Toczmek | 7 marca 2021 18:00
Licznik odwiedzin: 794

Drugie spotkanie rundy wiosennej przy Bukowej było fatalnym widowiskiem dla kibiców trójkolorowych. Niestety przegraliśmy to spotkanie dwoma bramkami. Poniżej oceny poszczególnych zawodników.

Bartosz Mrozek – 5,0

Paradoksalnie nie winimy Mrozka w 100% za bramkę na 2:0. Nasz bramkarz w tym meczu robił, co mógł, aby piłkę jak najszybciej ekspediować do przodu, więc ta sytuacja, która była ostatnią akcją meczu, w tym przypadku nic by nie zmieniła. Przy bramce pierwszej bez szans, oprócz tego kilka pewnych chwytów.

Zbigniew Wojciechowski – 4,0

Niemrawy, mało widoczny, bardzo sporadycznie brał grę na siebie. Na koniec pierwszej połowy dobra wrzutka do Woźniaka. Bramka na koniec meczu na jego konto, ponieważ był blisko piłki i widział, że bramkarz wychodzi poza pole karne, więc jedyne czego miał nie robić to grać do niego głową…

Arkadiusz Jędrych – 5,5

Dobra próba strzału w drugiej połowie z 40 metrów, mogła zaskoczyć rywali. Kompletnie niepotrzebna żółta kartka.

Michał Kołodziejski – 6,0

Mieliśmy wrażenie, że był wszędzie, brał się za rozgrywanie nawet pod polem karnym rywali, widząc nieudolność swoich kolegów. Sprowokował Hafeza do czerwonej kartki. Do Michała mamy najmniej pretensji o to spotkanie.

Grzegorz Rogala – 4,0

Winny pierwszej bramki, źle krył rywala i nie przeszkodził mu w oddaniu spokojnie strzału głową. Dodatkowo idiotyczny pomysł w pierwszej połowie na strzał po krótkim rozegraniu rzutu wolnego, gdzie rywal zatrzymał piłkę wślizgiem i mógł nas pogrążyć wcześniej. Aktywny z przodu, nie można powiedzieć, że przeszedł obok meczu.

Bartosz Jaroszek – 4,5

Niestety, to nie jest to co Gałecki. Tragedii nie było, bo Jaroszek kilkukrotnie ładnie odebrał piłkę i starał się być pod grą. Mógł strzelić bramkę na koniec pierwszej połowy. Jednak przy wielu sytuacjach za wolno…

Rafał Figiel – 1,5

Dopóki nie zobaczyliśmy skrótu, nie mieliśmy aż tak dramatycznego poglądu na grę tego zawodnika. To on w pierwszej połowie był dwukrotnie ograny jak dziecko w polu karnym. Nie dawał nic z przodu, a w końcówce powinniśmy stracić bramkę chwilę wcześniej po jego fatalnym zagraniu prosto do rywala. W ofensywie dodatkowo podsumował się robiąc teatralną „symulkę”. Tak słabego zawodnika w naszej drużynie nie widzieliśmy dawno.

Arkadiusz Woźniak – 3,5

Dwie dobre sytuacje miał Arek w tym meczu, które zapamiętaliśmy. Raz kiedy przepuścił piłkę między nogami i zrobił przewagę kolegom i drugi raz po przerzucie Wojciechowskiego, kiedy dograł z pierwszej wzdłuż bramki. Reszta to niestety spowalnianie gry, złe przyjęcia, złe decyzje podań. W dodatku mocno słyszalny w wymuszaniu fauli na „AŁA”. Niepoważne podejście do trenera przy zmianie.

Szymon Kiebzak – 5,5

Dużo strat, jego gra nie wyglądała tak jak tydzień temu, jednak robił, co mógł i kilka przejść miał dobrych. Niestety zmieniony w 40 minucie po kontuzji. 

Adrian Błąd – 4,5

Dużo niedokładności, ale był wszędzie, nie uciekał od odpowiedzialności. Jeśli trener mówił, że ktoś miał słabszy dzień, to na myśl nam przychodzi głównie Adrian. Ewidentnie nie chciała go w tym meczu piłka słuchać.

Filip Kozłowski – 5,5

Nie miał kompletnie pomocy od kolegów. Ba, nawet nie grali do niego piłek lekko niecelnych, grali totalnie za plecy lub w ogóle. Raz dotknął piłki w drugiej połowie i trafił w poprzeczkę. Strasznie się męczył nasz napastnik w tym meczu, może za to podziękować kolegom.

Krystian Sanocki (grał od 40. do 80. minuty) – 3,5

Krystian może nagrać tutorial pt. „Jak nie trafić do pustej bramki z 2 metrów”. Więcej o jego występie w tym spotkaniu nie będziemy mówić, bo nie ma, o czym przez tę sytuację. Mimo że grał od 40 minuty, zszedł 10 minut przed końcem z kontuzją.

Marcin Urynowicz (grał od 61. minuty) – bez oceny

Dużo biegał, ale również niedokładność była w naszych poczynaniach tak duża, że pomocy dla drużyny żadnej nie było.

Dominik Kościelniak (grał od 61. minuty) – bez oceny

Bardzo zła zmiana. Dużo wiatru, ale nic z tego pozytywnego nie wynikało.

Danian Pawłas (grał od 80. minuty) – bez oceny

Jedno dobre wejście oraz kopanie bramkarza w końcówce, dobrze, że był czujny w tej sytuacji. Więcej nie zapamiętaliśmy z jego 10 minut gry.

Piotr Kurbiel (grał od 81. minuty) – bez oceny

W niczym nie pomógł nasz napastnik.

Portal GieKSa.pl tworzony jest od kibiców, dla kibiców, dlatego zwracamy się do Ciebie z prośbą o wsparcie poprzez:

a/ przelew na konto bankowe:

SK 1964
87 1090 1186 0000 0001 2146 9533

b/ wpłatę na PayPal:

E-mail: stowarzyszenie@sk1964.pl

c/ rejestrację w Superbet z naszych banerów,

d/ zakup plakatu formatu A3 ze strojami GKS Katowice.

Dziękujemy!

Brak komentarzy »

  Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jednakże zastrzega sobie prawo do ich cenzurowania lub usuwania.

Brak komentarzy.

 

Dodaj komentarz

*