Dołącz do nas

O nas

Serwis GieKSa.pl wystartował oficjalnie 16 marca 2012 roku od samego początku gromadząc rzeszę sympatyków. Początkowo działaliśmy pod domeną gieksainfo.pl, ale podczas zawirowań około centrozapowych właściciel domeny gieksa.pl zdecydował się powierzyć nam tworzenie serwisu dla kibiców katowickiego klubu.

GieKSa.pl to przede wszystkim ludzie. Obecnie w redakcji działa ponad dwadzieścia osób, którzy w różny sposób działają na rzecz strony. Wszystkich ich łączy pasja – nikt bowiem nie otrzymuje wynagrodzenia za swoją pracę. Bardzo często zarywamy noce czy przekładamy swoje prywatne plany na rzecz serwisu.

Cały czas jesteśmy największym i najlepszym serwisem internetowym o GKS Katowice. Wprowadziliśmy wiele innowacji do których należy zaliczyć chociażby radiowe relacje live z każdego spotkania, skróty video z komentarzem czy szeroki opis każdego meczu (kilkadziesiąt newsów). Cechuje nas szybkość, rzetelność i bezkompromisowość. Jesteśmy serwisem z którym utożsamiają się wszyscy kibice GieKSy (w tym ci najaktywniejsi). Nasza strona, mimo że prowadzona non profit, jest obecnie w czołówce stron internetowych dotyczących klubów piłkarskich – zarówno oficjalnych, jak i nieoficjalnych.

Wierzymy, że nasza praca ma sens. Bądźcie z nami!

Wydawca: Stowarzyszenie Kibiców GKS-u Katowice „SK 1964”
Redaktor naczelny: Michał Murzyn – „Shellu”

Filmik z naszej rocznej działalności:

Made with by Cysiu & Stęga