Nabór do redakcji GieKSa.pl

Dodano przez kosa | 17 sierpnia 2020 20:57
Licznik odwiedzin: 1453

Nabór do redakcji GieKSa.pl jest ciągły, łamy strony są otwarte dla każdego kibica, ale raz na jakiś czas przypominamy się z oficjalną informacją, że można do nas dołączyć. Idealnym momentem jest początek nowego sezonu.

Jeśli chcesz współtworzyć nieoficjalny portal o GKS Katowice, to zapraszamy do kontaktu na maila gieksainfo[at]gmail.com.

Szukamy osób, które mogą pomóc w/poprzez:
– uczestniczenie w wyjazdach (relacje, relacje tekstowe na żywo, radio, zdjęcia, wideo itd.),
– uczestniczenie w meczach domowych (relacje, relacje tekstowe na żywo, radio, zdjęcia, wideo itd.),
– pisaniu drobnych newsach (takich jak np. sędzia, bukmacherka),
– przeprowadzaniu wywiadów,
– pisaniu felietonów,
– tworzeniu wideo,
– tworzeniu grafik,
– nagrywaniu podcastów,
– tworzeniu reportaży (w stylu tekstów Robertsa o starych czasach lub Erica Cantony opisującego np. kibiców gości na Bukowej),
– prowadzeniu kanałów social mediów (FB, YT, Instagram, TT itd.),
– tworzeniu każdego innego nowego formatu (kiedyś np. był pomysł na vlog o GieKSie, ale pomysłodawca zrezygnował).

Pomoc nie musi dotyczyć tylko pierwszej drużyny piłkarzy. Jeśli masz ochotę tworzyć treści o piłkarkach, rezerwach, młodych piłkarzach, siatkarzach, hokeistach, kibicach, sprawach społecznych, związanych z miastem czy jakichkolwiek innych, to daj znać.

Czego wymagamy?

Oprócz miłości do GieKSy to tak naprawdę jedynie regularności i wywiązywania się ze swoich deklaracji. Jeśli chcesz zając się np. rezerwami, to zrealizuj to przynajmniej do końca sezonu 2020/21. Najgorsze co mogłoby się stać dla strony i Czytelników to nagła przerwa.

Wiek, doświadczenie, miejsce zamieszkania (można mieszkać poza Polską) i inne kwestie nie są dla nas ważne. I w żadnym razie nie są przeszkodą, jedynie co to mogą być wymówką, by nie działać. 

Co w zamian?

Większość z Was zapewne wie, ale zaznaczymy na wstępnie – za działanie w redakcji nikt nie dostaje wynagrodzenia. Portal finansuje się w myśl zasady: “od kibiców dla kibiców”. Co w takim razie możemy “dać”? Satysfakcję. Akredytacje na mecze domowe i wyjazdowe. Darmowe uczestnictwo w spotkaniach wyjazdowych. Sprzęt potrzebny do robienia zdjęć, kręcenia wideo. Pomoc od bardziej doświadczonych osób w poszerzaniu umiejętności dziennikarskich, twórczych itd. Co najmniej raz w roku spotkanie integracyjne. Jak ktoś potrzebuje zaliczenia praktyk i może je zrobić w GieKSa.pl, to chętnie pomożemy, ale nie szukamy osoby TYLKO na czas praktyk.

W razie zainteresowania i chęci działania dla Trójkolorowej społeczności – odezwij się na maila gieksainfo[at]gmail.com. W wiadomości napisz krótko coś o sobie, w czym byś się widział/widziała itd. W żadnym razie nie wysyłajcie swojego CV 😉 Możesz też skontaktować się z nami na forum kibiców – wyślij wtedy Prywatną Wiadomość do użytkownika GieKSa.pl lub kosa. Zapraszamy!

Portal GieKSa.pl tworzony jest od kibiców, dla kibiców, dlatego zwracamy się do Ciebie z prośbą o wsparcie poprzez:

a/ przelew na konto bankowe:

SK 1964
87 1090 1186 0000 0001 2146 9533

b/ wpłatę na PayPal:

E-mail: stowarzyszenie@sk1964.pl

c/ rejestrację w Superbet z naszych banerów.

Dziękujemy!

Brak komentarzy »

  Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jednakże zastrzega sobie prawo do ich cenzurowania lub usuwania.

Brak komentarzy.

 

Dodaj komentarz

*