Figura św. Barbary wraca na Bukową

Dodano przez kosa | 12 września 2020 11:00
Licznik odwiedzin: 756

Figura św. Barbary wraca do klubu po 15 latach. To efekt działań kibiców GieKSy.

Kilka tygodni temu kibice GieKSy zrzeszeni w Stowarzyszeniu Kibiców GKS-u Katowice „SK 1964” zaczęli informować pozostałych fanów, że starają się ustalić, co jest przyczyną niepowodzeń naszego klubu. Całość zapowiedzi miała charakter zagadek, które miały pobudzić ciekawość i wyzwolić kreatywność sympatyków klubu.

Wczoraj odsłonięto pierwszą część rozwiązania. Jak możemy przeczytać na profilu stowarzyszenia na Facebooku (tutaj), do klubu po 15 latach wraca figura św. Barbary. Ostatni raz była ona na Bukowej w 2005 roku, jeszcze za czasów Ekstraklasy. To też ostatni rok, kiedy graliśmy w elicie. Jak informują kibice to nie koniec niespodzianek, a kolejna zostanie zaprezentowana przed niedzielnym spotkaniem z drugą drużyną Lecha Poznań. Stąd apel kibiców o zajęcie miejsc na trybunie na 20 minut przed meczem. Poniżej całość informacji od Stowarzyszenia „SK 1964”.

Udało nam się zbudować lekkie napięcie z naszą zagadką, więc pora powoli odkrywać karty.

Pierwszym asem w naszej talii jest prezentacja figury Świętej Barbary, jej dokładną historię poznacie w przyszłym tygodniu, ale już dziś możemy Wam zdradzić, że figura wraca do naszego klubu po 15 latach! Jak dobrze wszyscy pamiętamy, w 2005 roku po raz ostatni było nam dane występować w ekstraklasie.

Święta Barbaro czuwaj nad nami!

PS W niedzielę dalsza część odkrywania kart, dlatego WSZYSTKICH prosimy o zajęcie miejsc na trybunach na 20 minut przed pierwszym gwizdkiem!

PS2 Dzisiejsza data jest także ważna z innego powodu. 155 lat temu Katowice uzyskały prawa miejskie.

Urodziny naszego miasta, odkrycie pierwszej karty z naszej talii i zapowiedź następnych. Weekend zaczyna się świetnie i mamy nadzieję, że wszyscy się do tego dostosują!

Portal GieKSa.pl tworzony jest od kibiców, dla kibiców, dlatego zwracamy się do Ciebie z prośbą o wsparcie poprzez:

a/ przelew na konto bankowe:

SK 1964
87 1090 1186 0000 0001 2146 9533

b/ wpłatę na PayPal:

E-mail: stowarzyszenie@sk1964.pl

c/ rejestrację w Superbet z naszych banerów,

d/ zakup plakatu formatu A3 ze strojami GKS Katowice.

Dziękujemy!

Brak komentarzy »

  Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jednakże zastrzega sobie prawo do ich cenzurowania lub usuwania.

Brak komentarzy.

 

Dodaj komentarz

*