Olek potrzebuje naszej pomocy!

Dodano przez Karol | 12 lutego 2021 12:44
Licznik odwiedzin: 828

Dwuletni Aleksander Filipowski potrzebuje operacji w Stanach Zjednoczonych, ponieważ posiada poważną wadę serca. Kwota potrzebna do tego, by operacja mogła się odbyć, jest zawrotna – ponad 4 miliony złotych. Niestety kwota ta przekracza możliwości rodziny Olka, w związku z czym jego rodzice zwrócili się o pomoc  do ludzi dobrej woli, rozpoczynając internetową zbiórkę. 

Do uzbierania tak wielkiej kwoty potrzebne jest zaangażowanie wielu osób i dodatkowe akcje. Funkcjonuje grupa aukcyjna na Facebooku, zakładane też są poszczególne „skarbonki” podpięte do zbiórki głównej na stronie siepomaga.pl, by wyznaczać poszczególne, mniejsze cele dla zbierających. Jedną z takich skarbonek założyli niedawno kibice GieKSy z Brynowa, którzy obiecali, że jeśli pozostali zbierający wpłacą kwotę 1964 złotych, wówczas brynowscy GieKSiarze dorzucą drugie tyle. Jak obiecali, tak zrobili. I to bardzo szybko, bo skarbonka zapełniła się w ciągu kilku godzin. Obecnie jest już zapełniona w ponad 265%. Zachęcamy do wpłat pod tym addresem.

Portal GieKSa.pl tworzony jest od kibiców, dla kibiców, dlatego zwracamy się do Ciebie z prośbą o wsparcie poprzez:

a/ przelew na konto bankowe:

SK 1964
87 1090 1186 0000 0001 2146 9533

b/ wpłatę na PayPal:

E-mail: stowarzyszenie@sk1964.pl

c/ rejestrację w Superbet z naszych banerów,

d/ zakup plakatu formatu A3 ze strojami GKS Katowice.

Dziękujemy!

Brak komentarzy »

  Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jednakże zastrzega sobie prawo do ich cenzurowania lub usuwania.

Brak komentarzy.

 

Dodaj komentarz

*