“Złote Buki” rozdane

Dodano przez kosa | 29 stycznia 2021 02:33
Licznik odwiedzin: 1110

Wczoraj o godzinie 19:00 poznaliśmy zwycięzców 13. edycji plebiscytu “Złote Buki”, który organizowany jest przez naszą stronę i klub GKS Katowice. Rywalizacja była bardzo zacięta, a różnice pomiędzy nominowanymi – niewielkie.

Każdy kibic GieKSy mógł oddać swój głos w jednej z pięciu kategorii. W kategorii Piłkarka Roku triumfowała Zofia Buszewska, która oprócz bycia pewnym punktem katowickiej obrony, zaliczyła także debiut w seniorskiej reprezentacji Polski. Piłkarzem Roku został Marcin Urynowicz, który z dobrej snajperskiej strony pokazuje się przede wszystkim w aktualnym sezonie. Statuetka trafiła także do kapitana siatkarskiej GieKSy Jakuba Jarosza, a wyróżnienie Hokeista Roku powędrowało do Patryka Krężołka

Wydarzeniem Roku wybrano awanse „Młodej GieKSy” do Centralnych Lig Juniorów i Juniorek. W imieniu drużyn do lat 15. nagrodę odebrali ich kapitanowie – Alicja Bednarek i Dominik Szala. Przy tej okazji warto raz jeszcze wspomnieć o pozostałych nominacjach, czyli pomocy kibiców GieKSy dla szpitali oraz powrocie do klubu historycznych pamiątek.

Po raz kolejny „Złoty Buk” trafił też do przedstawiciela szachowego GKS-u Katowice. Tu zasady przyznawania nagrody są nieco inne. Trafia ona bowiem do zawodnika/zawodniczki, który zdobył dla GieKSy najwięcej punktów w ramach rozgrywek Ekstraligi. Tym samym laureatką „Złotego Buka” została arcymistrzyni Monika Soćko.

Relację z wręczenia nagród można obejrzeć w oficjalnej telewizji klubowej na YouTube. Gratulujemy zwycięzcom i dziękujemy Wam za oddanie głosów! 

.
...

Portal GieKSa.pl tworzony jest od kibiców, dla kibiców, dlatego zwracamy się do Ciebie z prośbą o wsparcie poprzez:

a/ przelew na konto bankowe:

SK 1964
87 1090 1186 0000 0001 2146 9533

b/ wpłatę na PayPal:

E-mail: stowarzyszenie@sk1964.pl

c/ rejestrację w Superbet z naszych banerów.

Dziękujemy!

3 komentarze »

  Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jednakże zastrzega sobie prawo do ich cenzurowania lub usuwania.
 1. kosa — 31 stycznia 2021 @ 22:52

  Złotego Buka nie dostała AMG, tylko konkretne drużyny z AMG. Nie było to też na drugi dzień, Złoty Buk był wręczany kilka dni przed premierą filmu.

 2. Roh — 1 lutego 2021 @ 13:36

  Szczerbowski tak jak wtedy kiedy był prezesem stadionu Slaskiego bedzie zatrudnial samych swoich. Taka polityczna kanalia z niego….

 3. Yoko — 31 stycznia 2021 @ 18:10

  Młodej GiekSie za sukcesy sportowe przyznali “BUKI” a na drugi dzień odwołali cały zarząd Fundacji! No super.
  Pomysł zmian kadrowych doszedł do skutku , pan Szczerbowski przekonał miasto,że lepsi będą jego ludzie rownież w Fundacji, wszystkich udało mu się wywalić,chyba za dalsze poparacie władz miasta ze strony lewicy lub PO. Polityka wejdzie wszędzie.

 

Dodaj komentarz

*