Złote Buki 2021

Dodano przez kosa | 29 grudnia 2021 15:00
Licznik odwiedzin: 1253

Rozpoczynamy 14. edycję plebiscytu „Złote Buki”. Rywalizacja o tytuły najlepszych sportowców GieKSy wszystkich sekcji, a także wydarzenie roku zapowiada się bardzo ciekawie.

„Złote Buki” to plebiscyt organizowany przez naszą redakcję (GieKSa.pl to portal będący kontynuatorem kibicowskiego magazynu “Bukowa”) we współpracy z klubem, w którym fani wybierają najlepszych sportowców poszczególnych sekcji GKS-u Katowice. Dodatkowo wybierane jest także najważniejsze wydarzenie roku.

W kategorii „Piłkarka roku” szansę wywalczenia nagrody po raz pierwszy dostały: Nicola Brzęczek, Klaudia Maciążka i Katerina Vojtkova. W kategorii „Piłkarz roku” nominację otrzymali trzej pomocnicy, którzy wydatnie przyczynili się do awansu: Adrian Błąd, Rafał Figiel i Dominik Kościelniak. Tytułu „Siatkarza roku” będzie bronił Jakub Jarosz, a pozostali nominowani to Jakub Szymański i Miłosz Zniszczoł. Z kolei napastnicy Bartosz Fraszko, Mateusz Michalski i Grzegorz Pasiut powalczą o nagrodę dla „Hokeisty roku”. 25-lecie zgody kibiców GieKSy z fanami Banika? Awans piłkarzy do pierwszej ligi? A może rozpoczęcie budowy Stadionu Miejskiego? W kategorii „Wydarzenie roku” rywalizacja będzie z pewnością bardzo zacięta. Tradycyjnie zostanie nagrodzony także “Szachista roku”, ale w tej kategorii nie decyduje głosowanie kibiców, a nagrodę przyznają przedstawiciele sekcji.

Głosować można na stronie zlotebuki.gkskatowice.eu od 29 grudnia do 3 stycznia 2022 roku. Laureatów głosowania przedstawimy w styczniu przyszłego roku.

Lista wszystkich nominacji w plebiscycie „Złote Buki 2021”:

Piłkarka roku: Nicola Brzęczek, Klaudia Maciążka, Katerina Vojtkova.
Piłkarz roku: Adrian Błąd, Rafał Figiel, Dominik Kościelniak.
Siatkarz roku: Jakub Jarosz, Jakub Szymański, Miłosz Zniszczoł.
Hokeista roku: Bartosz Fraszko, Mateusz Michalski, Grzegorz Pasiut.
Wydarzenie roku: 25 lat zgody GieKSy i Banika, Awans dla Was, Rozpoczęcie budowy Stadionu Miejskiego.

Portal GieKSa.pl tworzony jest od kibiców, dla kibiców, dlatego zwracamy się do Ciebie z prośbą o wsparcie poprzez:

a/ przelew na konto bankowe:

SK 1964
87 1090 1186 0000 0001 2146 9533

b/ wpłatę na PayPal:

E-mail: stowarzyszenie@sk1964.pl

c/ rejestrację w Superbet z naszych banerów.

Dziękujemy!

Brak komentarzy »

  Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jednakże zastrzega sobie prawo do ich cenzurowania lub usuwania.

Brak komentarzy.

 

Dodaj komentarz

*