[ZAPOWIEDŹ] Ważne spotkanie w Stargardzie

Dodano przez marcepan | 10 maja 2021 16:57
Licznik odwiedzin: 642

Wyjazdowe spotkanie z Błękitnymi będzie ostatnim zaległym meczem związanym z przymusową przerwą katowiczan w kwietniu. 

Oba zespoły walczą o odmienne cele, ale łączy je nie najlepsza boiskowa dyspozycja stąd trudno spodziewać się wielkiego widowiska w Stargardzie. Najważniejszą rzeczą dla obu drużyn są trzy punkty.

Katowiczanie po wymęczonym zwycięstwie z Elblągiem okazali się słabsi od beniaminka z Kalisza. Większość zawodników jest daleka od optymalnej formy i to przekłada się na problemy szczególnie w grze defensywnej. Pozostaje mieć nadzieję, że z meczu na mecz będzie to wyglądało coraz lepiej.

W kontekście Błękitnych to ich sytuacja zaczyna się robić nieciekawa. Po ostatniej kolejce gospodarze znaleźli się na ostatniej pozycji mimo takiej samej liczby punktów jak sąsiadujące drużyny. Stargardzianie przegrali arcyważne spotkanie z bezpośrednim rywalem na własnym boisku. Po dwóch bramkach strzelonych w końcówce i odwróceniu losów rywalizacji to Grudziądz mógł się cieszyć z kompletu punktów i złapać oddech przed decydującymi spotkaniami.

Poprzednie spotkanie pomiędzy obydwoma zespołami zakończyło się pogromem na Bukowej. GKS Katowice mimo niewykorzystanego rzutu karnego pokonał Błękitnych różnicą pięciu bramek. Z pełnym przekonaniem można to spotkanie zaliczyć do najlepszych jeśli chodzi o obecną kadencję trenera Góraka. Na listę strzelców dwukrotnie wpisał się Kozłowski. Pozostałe bramki zdobyli Urynowicz, Błąd oraz Kościelniak.

Specjalnie dla Was przeprowadzimy:

 • Darmową relację radiową, a za sterami Toczmek -> LINK
 • Relację LIVE na stronie GieKSa.pl

Dodatkowo mecz możecie śledzić w formie relacji wideo w aplikacji eWinner oraz na portalu sportize.pl.

Portal GieKSa.pl tworzony jest od kibiców, dla kibiców, dlatego zwracamy się do Ciebie z prośbą o wsparcie poprzez:

a/ przelew na konto bankowe:

SK 1964
87 1090 1186 0000 0001 2146 9533

b/ wpłatę na PayPal:

E-mail: stowarzyszenie@sk1964.pl

c/ rejestrację w Superbet z naszych banerów,

d/ zakup plakatu formatu A3 ze strojami GKS Katowice.

Dziękujemy!

4 komentarze »

  Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jednakże zastrzega sobie prawo do ich cenzurowania lub usuwania.
 1. Maks Jurgen — 11 maja 2021 @ 15:49

  Mimo iż doprowadzili nas wszystkich do stanu przedzawałowego liczę na pewne zwycięstwo…innego wyjścia niema…

 2. Kibic — 11 maja 2021 @ 10:53

  To trzeci po Chojnicach i Wigrach najważniejszy mecz w tym sezonie, Stargard walczy o utrzymanie i dzisiaj wystaczyłby im punkt, aby być blisko wyjścia z tej strefy. Jeśli chodzi o skład, jeżeli Wojciechowski i Figiel zagrają od pierwszej minuty to już mogą stawiać sobie pomnik. Liczy się tylko zwycięstwo, przy ewentualnym zwycięstwie odskakujemy Chojnicom na 4 punkty.
  Mój skład propnowany: Mrozek – Grychtolik, Jędrych, Kołodziejski, Pavlas – Sanocki, Jaroszek, Urynowicz, Woźniak, Kościelniak – Szwedzik

 3. Kato — 11 maja 2021 @ 10:43

  Czy mam obecnie liczyć na waleczną postawę, ambicję i chęć zwycięstwa? Czy mam wierzyć że grają dla nas kibiców o powrót do 1ligi?
  Mimo drugiej danej im szansy w drugim sezonie, mam w to wierzyć?
  Czy kopacze się przbudzili, czy dalej udają że nic się nie stało.

 4. Kejta — 11 maja 2021 @ 04:26

  1-0 bedzie

 

Dodaj komentarz

*