[ZAPOWIEDŹ] Sanoczanie pierwszym gościem w Satelicie

Dodano przez Adi | 1 października 2020 13:15
Licznik odwiedzin: 412

W piątek hokejowa GieKSa rozegra pierwsze spotkanie w tym sezonie w katowickiej Satelicie. Rywalem naszej drużyny będzie Ciarko STS Sanok.

Po pięciu meczach na wyjeździe i jednym z naszymi kibicami na Jantorze, w końcu zagramy w naszym prawdziwym domu. Do Satelity zawita drużyna z Sanoka, która w tym sezonie powróciła do PHL po kilku latach nieobecności. Będziemy mogli zobaczyć wiele znajomych twarzy, przede wszystkim z sezonu tuż po reaktywacji hokejowej sekcji GKS-u Katowice – naszą taflę dobrze znają Marek Strzyżowski, Bogusław Rąpała, Tomasz Skokan, Kamil Olearczyk, Marcin Biały i Maciej Bielec.

W tabeli Sanoczanie znajdują się tuż za GieKSą na siódmym miejscu. Na swoim koncie mają 5 punktów za jedno zwycięstwo w 60 minutach i jedno po rzutach karnych. To właśnie w ostatnim meczu odnieśli swoje jedyne zwycięstwo za trzy punkty – pokonali Zagłębie Sosnowiec 1:0, a przy bramce brali udział byli zawodnicy GieKSy – gola zdobył Olearczyk, a asystowali mu Strzyżowski i Biały.

Najlepiej punktującym hokeistą STS-u jest Eetu Elo, który ma na swoim koncie trzy bramki i jedną asystę, jednak nie zobaczymy go w piątek ze względu na kontuzję stopy.

Mecz rozpocznie się o godzinie 18:30.

02.10.2020 (piątek) 18:30 GKS Katowice – Ciarko STS Sanok

 

Portal GieKSa.pl tworzony jest od kibiców, dla kibiców, dlatego zwracamy się do Ciebie z prośbą o wsparcie poprzez:

a/ przelew na konto bankowe:

SK 1964
87 1090 1186 0000 0001 2146 9533

b/ wpłatę na PayPal:

E-mail: stowarzyszenie@sk1964.pl

c/ rejestrację w Superbet z naszych banerów,

d/ zakup plakatu formatu A3 ze strojami GKS Katowice.

Dziękujemy!

Brak komentarzy »

  Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jednakże zastrzega sobie prawo do ich cenzurowania lub usuwania.

Brak komentarzy.

 

Dodaj komentarz

*