[ZAPOWIEDŹ] Przekuć w 3 punkty przeczucie na dobrą grę

Dodano przez Toczmek | 7 maja 2021 22:00
Licznik odwiedzin: 579

Swoje 29. spotkanie w II lidze, GieKSa zagra w Kaliszu z miejscowym KKS-em o godzinie 17:30 w sobotę 8 maja. Mecz będzie transmitowany w TVP Sport.

GKS Katowice po wymęczonym zwycięstwie z Elblągiem wrócił na miejsce premiowane awansem. Sezon zbliża się wielkimi krokami do finiszu i nie ma miejsca na potknięcia. Wydaje się, że w grze o bezpośredni awans zostały 3 drużyny, ponieważ Wigry będą miały bardzo ciężko wskoczyć między „wódkę a zakąskę”, czyli bitwę GieKSy z Chojnicami. Nie takie historie widzieliśmy, jednak to, co podtrzymuje naszą wiarę, to zdecydowanie sytuacja, w której wszystko zależy od nas. Nie musimy na nikogo liczyć, po prostu grajmy tak, żeby wygrać. Po ostatnim spotkaniu Rafał Górak wspomniał, że ma przeczucie o lepszej grze naszego zespołu na dwóch najbliższych wyjazdach. Pojawia się pytanie, czy trener ma dodatkową wiedzę o wynikach motorycznych naszych graczy, tylko ugryzł się w język przed rozwinięciem tematu?

Spotkanie z Kaliszem w zeszłej rundzie było zdecydowanie na korzyść trójkolorowych. Po stracie gola nasi zawodnicy ruszyli na przeciwniki i zdobyli cztery bramki, bezsprzecznie wygrywając. Do siatki rywali trafiali kolejno: Gałecki, Błąd, Sanocki i Woźniak.

KKS obecnie zajmuje 6. pozycję i walczy o baraże. W ostatnich spotkaniach zespół Ryszarda Wieczorka pokonał Hutnik Kraków i Sokoła Ostróda, więc w sobotę gospodarze będą walczyć o trzecie zwycięstwo z rzędu. Głowa podpowiada, że to dla nas będzie bardzo ciężka przeprawa i musimy liczyć się z każdym wynikiem, natomiast serce blokuje wszystkie niepewności i każe po prostu wierzyć w zespół.

8.05.2021 Kalisz
KKS Kalisz – GKS Katowice
Transmisja TVP Sport, 17:30

Portal GieKSa.pl tworzony jest od kibiców, dla kibiców, dlatego zwracamy się do Ciebie z prośbą o wsparcie poprzez:

a/ przelew na konto bankowe:

SK 1964
87 1090 1186 0000 0001 2146 9533

b/ wpłatę na PayPal:

E-mail: stowarzyszenie@sk1964.pl

c/ rejestrację w Superbet z naszych banerów,

d/ zakup plakatu formatu A3 ze strojami GKS Katowice.

Dziękujemy!

3 komentarze »

  Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jednakże zastrzega sobie prawo do ich cenzurowania lub usuwania.
 1. Afera — 8 maja 2021 @ 19:27

  Ja pierdole lewy dwie brameczki w połowie a Ja jak ten głupi ciul naiwny straciłem czas patrząc na tych patałachów,kurwa do Katowic pieszo niech zapierdalają

 2. Kato — 8 maja 2021 @ 18:38

  Piekny powrót kibiców na Stadion nam się szykuje.
  Mam nadzieje że wrócą dzisiaj z punktami.

 3. Kato — 8 maja 2021 @ 17:14

  Strzelić więcej bramek niż przeciwnik.
  Przebudzenia ciąg dalszy.

 

Dodaj komentarz

*