[ZAPOWIEDŹ] Ostatni akcent sezonu 2. Ligi – kierunek Ostróda

Dodano przez Toczmek | 11 czerwca 2021 16:00
Licznik odwiedzin: 373

GKS Katowice w ostatnim spotkaniu pewnie pokonał Stal Rzeszów, czym przypieczętował awans na zaplecze ekstraklasy. Katowice nie zasnęły tego wieczora, ale sezon jeszcze się nie skończył. Ostatni akcent już w sobotę 12.06 o godzinie 12:00 w Ostródzie.

Sokół Ostróda to drużyna, która w tym sezonie spisywała się różnie. W ostatnich spotkaniach Duma Mazur pokonała Hutnika Kraków oraz uległa Stali Rzeszów i Chojniczance Chojnice. Gospodarze najbliższego meczu zapewnili sobie już utrzymanie w 2. lidze, a sezon zakończą w środku tabeli. W drużynie dominuje wielu młodych zawodników, dla których każde spotkanie to szansa na pokazanie swoich umiejętności, więc na pewno z ich strony będziemy mogli oglądać ambitną grę.

Ostatni mecz GieKSy z Sokołem było rozgrywane na początku roku 2021 i zakończyło się wygraną naszej drużyny 2-1. Bramki dla trójkolorowych zdobyli Michał Gałecki i Arkadiusz Woźniak, natomiast kontaktowego gola dla drużyny z Ostródy zdobył Karol Żwir. Nie było to spotkanie porywające i spowodowało u nas mnóstwo nerwów, ale wiele takich wyrwanych spotkań w tym sezonie dało nam awans przed końcem zmagań ligowych.

Oczekujemy, że drużyna Rafała Góraka pójdzie za ciosem i ten ostatni dobry okres przypieczętuję wygraną, a sam trener być może spróbuje dać zagrać w większym wymiarze minutowym zawodnikom, którzy cierpliwie trenowali i pomagali w tym awansie z cienia.

Spotkanie Sokół Ostróda – GKS Katowice będziecie mogli śledzić za pomocą:

  • relacji radiowej live GieKSa.pl – link podamy przed meczem
  • relacji tekstowej live na GieKSa.pl – również link podamy przed meczem
  • aplikacji eWinner i portalu sportsize.pl

Do zobaczenia i usłyszenia na ostatnim meczu w 2. lidze!

Portal GieKSa.pl tworzony jest od kibiców, dla kibiców, dlatego zwracamy się do Ciebie z prośbą o wsparcie poprzez:

a/ przelew na konto bankowe:

SK 1964
87 1090 1186 0000 0001 2146 9533

b/ wpłatę na PayPal:

E-mail: stowarzyszenie@sk1964.pl

c/ rejestrację w Superbet z naszych banerów,

d/ zakup plakatu formatu A3 ze strojami GKS Katowice.

Dziękujemy!

Brak komentarzy »

  Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jednakże zastrzega sobie prawo do ich cenzurowania lub usuwania.

Brak komentarzy.

 

Dodaj komentarz

*