[ZAPOWIEDŹ] Nadrabiamy zaległości

Dodano przez Toczmek | 4 maja 2021 16:00
Licznik odwiedzin: 543

Najbliższe spotkanie GKS Katowice z Olimpią Elbląg rozegrane zostanie w środę 5 maja o godzinie 18:00. Będzie to pierwsze zaległe spotkanie, którego nie rozegraliśmy w pierwotnym terminie ze względu na Covid.

Ciężko o optymizm przed tym spotkaniem, mimo tego, że rywal zajmuje przed ostatnie miejsce w tabeli 2. ligi. GieKSa w ostatnich meczach spisuje się fatalnie, ciężko patrzeć jak męczą się na boisku tacy zawodnicy jak Wojciechowski, Błąd czy Gałecki, którzy przyzwyczaili nas do grania na zdecydowanie wyższym poziomie. Pojawia się pytanie, czy z uwagi na dużą ilość meczów warto postawić na zmienników, czyli Grychtolika, Kościelniaka i Jaroszka od początku. Trójkolorowi po ostatniej porażce spadli z miejsca premiowanego awansem, jednak 3 mecze różnicy względem Chojnic, dają naszej drużynie duże możliwości do powrotu na szczyt tabeli.

W poprzedniej rundzie pokonaliśmy Olimpię 2-1 po golu Arkadiusza Jędrycha w końcówce. Strzelcem pierwszej bramki był Urynowicz. Mecz nie należał do najłatwiejszych i nasza gra nie porywała tłumów, ale wygraliśmy. Dzisiaj nie chcę mówić o okolicznościach, miejscach w tabeli, składach, formie, bo rezerwy Śląska, mimo przeciwności ładnie wyjaśniły naszą drużynę. Po prosty wygrajmy, wynik teraz jest najważniejszy, potrzebujemy tych punktów jak tlenu. Każda kolejna porażka będzie nagromadzać w kibicach i zawodnikach negatywne emocje, których już jest mnóstwo. Wierzę w to, że obecnej ekipie zawodników zależy na awansie, na czele z trenerem Górakiem. Każdy kryzys kiedyś się kończy i z tym przekonaniem przeprowadzimy dla Was jutro:

 • Darmową relację radiową, a za sterami Toczmek + Mayek -> LINK
 • Relację LIVE na stronie GieKSa.pl

Dodatkowo mecz możecie w formie relacji Video w aplikacji eWinner oraz na portalu sportize.pl.

Portal GieKSa.pl tworzony jest od kibiców, dla kibiców, dlatego zwracamy się do Ciebie z prośbą o wsparcie poprzez:

a/ przelew na konto bankowe:

SK 1964
87 1090 1186 0000 0001 2146 9533

b/ wpłatę na PayPal:

E-mail: stowarzyszenie@sk1964.pl

c/ rejestrację w Superbet z naszych banerów,

d/ zakup plakatu formatu A3 ze strojami GKS Katowice.

Dziękujemy!

3 komentarze »

  Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jednakże zastrzega sobie prawo do ich cenzurowania lub usuwania.
 1. GIEKSIORZ — 5 maja 2021 @ 15:49

  Nie chce być złym prorokiem,ale biorąc pod uwagę ostatnie skandaliczne występy naszych kopaczy, to może być ciężko….. Ale obym się mylił…

 2. Kibic — 5 maja 2021 @ 09:33

  Tylko zwycięstwo, nie ma innej opcji!

 3. Kato — 5 maja 2021 @ 05:38

  Ostatni dzwonek na przebudzenie.

 

Dodaj komentarz

*