Wyższe wygrane i szybkie wypłaty w Superbet!

Dodano przez kosa | 12 maja 2021 08:00
Licznik odwiedzin: 214

Wiele firm bukmacherskich w ostatnich kilkunastu miesiącach wdrożyło działania mające na celu budżetowe oszczędności. Odmienną drogę obrał bukmacher Superbet, który wciąż zaskakuje nowymi projektami marketingowymi, rebrandingiem, ale także systematycznym polepszaniem produktu zakładów online. Od tego tygodnia w Superbet wygrywamy więcej, a pieniądze trafią szybciej na nasze konta.

Superbet można uznać za lidera w dostarczaniu klientom rozwiązań do gry, która ma być rozrywką. Marka szczególnie mocno stawia na projekty free to play oraz budujące własną społeczność graczy skupionych wokół aplikacji mobilnej. SuperSpin to możliwość wylosowania codziennie innego bonusu. SuperGame pozwala nam co tydzień podać cztery proste typy bez wnoszenia stawki i podzielić ogromną pulę pieniędzy między najlepiej typujących. SuperSocial to z kolei narzędzie w aplikacji bukmachera, dzięki któremu zobaczymy, co typują nasi znajomi oraz skomentujemy kolejny kupon Jerzego Dudka. SuperKursy są nową nazwą promocji znanej jako SuperMecz, ale niezmiennie z tą samą, prostą zasadą – to najlepsza na rynku oferta na najciekawsze wydarzenia danego dnia. Te rozwiązania są już dobrze znane fanom zakładów bukmacherskich w Polsce. Co nowego przygotował Superbet?

Szybkie przelewy wygranych!

Nareszcie w Superbet można korzystać z opcji szybkich wypłat na rachunek bankowy i cieszyć się wygranymi po kilku chwilach od zlecenia wypłaty. Nowa funkcjonalność serwisu pozwoli otrzymywać przelewy 24 godziny na dobę średnio w 15 minut od zlecenia wypłaty. To wszystko przy zachowaniu najwyższych standardów bezpieczeństwa. Partnerem nowej funkcjonalności w Superbet jest serwis Przelewy24, a usługa dotyczy większości banków w Polsce.

Nowe rozgrywki w zakładach wirtualnych i wygrane wyższe nawet o 40%!

Dla fanów sportów wirtualnych i wysokich wygranych Superbet ma coś wyjątkowego. Dzięki współpracy z Golden Race w ofercie bukmachera są teraz dostępne wirtualne rozrywki najwyższej jakości. Piłka nożna, wyścigi chartów, wyścigi konne czy żużel na pewno dostarczą graczom wielu emocji. Oprócz nowych gier bukmacher przygotował także specjalną promocję. Wystarczy dodać na kupon 3 zdarzenia z oferty sportów wirtualnych Golden Race i można grać bez podatku. System automatycznie powiększy wygraną o dodatkowe 14%. Kolejne zdarzenia na kuponie podwyższą potencjalny zysk nawet o 40%! Warto w tym miejscu przypomnieć, że Superbet oferuje wyższe wygrane także na kuponach AKO z tradycyjnej oferty sportowej. W ramach promocji SuperBonus można zwiększyć wygraną nawet o 100%.

Tygodniowa pula nagród w SuperGame to aż 50 000 złotych w gotówce!

Nikogo kto skorzystał już z SuperGame, nie trzeba przekonywać, że to prosta, szybka i przyjemna zabawa. Tych, którzy jeszcze tego nie zrobili, z pewnością zaciekawi fakt, że Superbet zwiększył pulę aż dwukrotnie. Od początku maja do podziału jest 50 000 złotych tygodniowo. Bez kursów, stawek i potencjalnych wygranych tak, jak w klasycznych zakładach bukmacherskich. Wystarczą cztery typy wybrane z wariantów dla każdego z otrzymanych pytań. Co warte podkreślenia, wygrana ma formę gotówki, a nie bonusu. Więcej o SUPER GAME znajdziecie tutaj.

Superbet to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych podlega karze. Hazard może uzależniać. 18+

Portal GieKSa.pl tworzony jest od kibiców, dla kibiców, dlatego zwracamy się do Ciebie z prośbą o wsparcie poprzez:

a/ przelew na konto bankowe:

SK 1964
87 1090 1186 0000 0001 2146 9533

b/ wpłatę na PayPal:

E-mail: stowarzyszenie@sk1964.pl

c/ rejestrację w Superbet z naszych banerów,

d/ zakup plakatu formatu A3 ze strojami GKS Katowice.

Dziękujemy!

Brak komentarzy »

  Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jednakże zastrzega sobie prawo do ich cenzurowania lub usuwania.

Brak komentarzy.

 

Dodaj komentarz

*