Wróbel: Słowa uznania należą się zespołowi

Dodano przez Błażej | 17 kwietnia 2014 22:49
Licznik odwiedzin: 1348

GieKSa.pl: Tomek świetna druga połowa dla Ciebie po wejściu ba boisku, można powiedzieć, że zamknąłeś mecz?

Najważniejsze, że dziś wygraliśmy. Niedosyt zwycięstw był niesamowity, chcieliśmy również wygrać dla siebie by udowodnić sobie, że potrafimy wygrywać. Ostatni okres nerwowy w klubie i dla ludzi związanych z klubem. Należy się cieszyć ze zwycięstwa, ja cieszę się również z bramek i 3 punktów bo to jest dla mnie najważniejsze.

Pierwsza połowa do przewaga GieKSy i dobre okazje by prowadzić, ale wynik był 0:0, było trochę nerwowości w szatni, że gole nie padają?

Na pewno troszkę było nerwowo, nie mieliśmy szczęścia ostatnio, gdy mieliśmy takie sytuację, które mogły ustawić mecz. Teraz wygraliśmy, ale dla nas największe znaczenie będzie miało to, gdy ten wynik przełoży się na kolejne mecze i kolejne zwycięstwa. Chcemy grać dobrze i przywozić kolejne punkty.

Druga połowa to świetne otwarcie i gol Fonfary, ale potem ROW przycisnął. Pojawiłeś się na boisku i trzeba było uspokoić sytuację?

Na pewno to był moment ciężki dla nas, Rybnik zaczął grać ofensywniej i stwarzał sobie sytuacje. Dzięki dobrej grze obronnej udało się zachować czyste konto. Utrzymaliśmy piłkę z przodu, trener przeprowadził dobre zmiany. Każdy z nas chce pokazać, że zasługuje na miejsce w składzie.

Pod koniec meczu świetnie wyglądała Twoja współpraca z Zielińskim, oboje macie bramki i asysty.

Słowa uznania dla całego zespołu, wygrane mecze to nie tylko strzelanie bramek to również gra w obronie. Należy się cieszyć, że mamy czyste konto.

Troszkę spokoju przed kolejnymi meczami przyda się na pewno w tym momencie?

Troszkę spokoju na pewno przyda się w klubie, ale również w mieście.

Portal GieKSa.pl tworzony jest od kibiców, dla kibiców, dlatego zwracamy się do Ciebie z prośbą o wsparcie poprzez:

a/ przelew na konto bankowe:

SK 1964
87 1090 1186 0000 0001 2146 9533

b/ wpłatę na PayPal:

E-mail: stowarzyszenie@sk1964.pl

c/ rejestrację w Superbet z naszych banerów,

d/ zakup plakatu formatu A3 ze strojami GKS Katowice.

Dziękujemy!

4 komentarze »

  Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jednakże zastrzega sobie prawo do ich cenzurowania lub usuwania.
 1. elo — 18 kwietnia 2014 @ 09:34

  moim zdaniem wszystko jestustwione nie mialo byc ekstraklasy i tyle oni graja jak im zazad kaze i tyle w tym temacie

 2. Igor — 18 kwietnia 2014 @ 00:05

  Sorki, nowa drużyna. Jeżeli ci panowie ograli ROW 4:0 a z Okocimskim i Sandecją nie potrafili wygrać, to coś nie halo… Może ludzie Uszoka zabronili im wygrywać by nie było ekstraklasy? Zdupczyli największą szansę od kilku lat i nie wierzę, by za rok było lepiej. Zaczekam, byle nie widzieć tych piłkarzy na Bukowej.

 3. gobert — 17 kwietnia 2014 @ 23:16

  Braki strzelili najgorsi zawodnicy w naszym zespole-do końca rundy jeszcze daleko gramy z trochę lepszymi zespołami od Energetyka ci zawdnicy zawalili całą runde nie ma przebaczenia dla nich .

 4. Bhoy — 17 kwietnia 2014 @ 22:53

  Ostatnie zdanie wymowne, widać chłopaki tęsknią za swobodnym bujaniem się po Silesi i lansie w Endrofinie.

 

Dodaj komentarz

*