Wróbel: Słowa uznania należą się zespołowi

Dodano przez Błażej | 17 kwietnia 2014 22:49
Licznik odwiedzin: 1313

GieKSa.pl: Tomek świetna druga połowa dla Ciebie po wejściu ba boisku, można powiedzieć, że zamknąłeś mecz?

Najważniejsze, że dziś wygraliśmy. Niedosyt zwycięstw był niesamowity, chcieliśmy również wygrać dla siebie by udowodnić sobie, że potrafimy wygrywać. Ostatni okres nerwowy w klubie i dla ludzi związanych z klubem. Należy się cieszyć ze zwycięstwa, ja cieszę się również z bramek i 3 punktów bo to jest dla mnie najważniejsze.

Pierwsza połowa do przewaga GieKSy i dobre okazje by prowadzić, ale wynik był 0:0, było trochę nerwowości w szatni, że gole nie padają?

Na pewno troszkę było nerwowo, nie mieliśmy szczęścia ostatnio, gdy mieliśmy takie sytuację, które mogły ustawić mecz. Teraz wygraliśmy, ale dla nas największe znaczenie będzie miało to, gdy ten wynik przełoży się na kolejne mecze i kolejne zwycięstwa. Chcemy grać dobrze i przywozić kolejne punkty.

Druga połowa to świetne otwarcie i gol Fonfary, ale potem ROW przycisnął. Pojawiłeś się na boisku i trzeba było uspokoić sytuację?

Na pewno to był moment ciężki dla nas, Rybnik zaczął grać ofensywniej i stwarzał sobie sytuacje. Dzięki dobrej grze obronnej udało się zachować czyste konto. Utrzymaliśmy piłkę z przodu, trener przeprowadził dobre zmiany. Każdy z nas chce pokazać, że zasługuje na miejsce w składzie.

Pod koniec meczu świetnie wyglądała Twoja współpraca z Zielińskim, oboje macie bramki i asysty.

Słowa uznania dla całego zespołu, wygrane mecze to nie tylko strzelanie bramek to również gra w obronie. Należy się cieszyć, że mamy czyste konto.

Troszkę spokoju przed kolejnymi meczami przyda się na pewno w tym momencie?

Troszkę spokoju na pewno przyda się w klubie, ale również w mieście.