[WEEKENDOWY ROZKŁAD] Znicz na Bukowej, GieKSa wraca do Satelity

Dodano przez marcu | 2 października 2020 16:03
Licznik odwiedzin: 418

Weekend przynosi sporo emocji dla trójkolorowych kibiców. Najważniejszym wydarzeniem trzeba określić powrót hokeistów do Satelity.

GieKSa w ostatniej odsłonie tygodniowego tryptyku podejmie Znicz Pruszków. W dwóch poprzednich meczach katowiczanie zdobyli cztery punkty i zajmują miejsce barażowe. Hokeiści, którzy wracają do Satelity, zagrają z Sanokiem i Nowym Targiem. Drużyna kobiet w odróżnieniu od pozostałych sekcji rozegra swoje spotkanie na wyjeździe. Po remisie z Bydgoszczą GieKSa jedzie do Szczecina. W niedzielę swoje spotkanie rozegrają siatkarze. W Szopienicach rywalem katowiczan będzie Cuprum Lubin. Lider ekstraklasy jedzie do Lubina. Zabrzanie w ostatniej kolejce stracili pierwsze punkty w sezonie. Banik Ostrawa po porażce z Teplicami stoi przed trudnym zadaniem. Rywalem naszego zgodowicza będzie Slavia Praga, która od początku sezonu zajmuje miejsce w czołówce.

 

Portal GieKSa.pl tworzony jest od kibiców, dla kibiców, dlatego zwracamy się do Ciebie z prośbą o wsparcie poprzez:

a/ przelew na konto bankowe:

SK 1964
87 1090 1186 0000 0001 2146 9533

b/ wpłatę na PayPal:

E-mail: stowarzyszenie@sk1964.pl

c/ rejestrację w Superbet z naszych banerów,

d/ zakup plakatu formatu A3 ze strojami GKS Katowice.

Dziękujemy!

Brak komentarzy »

  Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jednakże zastrzega sobie prawo do ich cenzurowania lub usuwania.

Brak komentarzy.

 

Dodaj komentarz

*