[BUKMACHER] Walka trwa do ostatniej kolejki

Dodano przez Przewoz | 10 czerwca 2021 18:00
Licznik odwiedzin: 237

GieKSa w sobotę pojedzie do Ostródy na wycieczkę i ostatni wyjazd na poziomie II ligi. Niektóre drużyny walczą jednak do końca o zrealizowanie swoich celów. W bezpośrednim meczu o wejście do strefy barażowej Garbarnia zagra ze Skrą. Walcząca również o baraże Stal podejmie u siebie rezerwy Lecha, które nie są jeszcze pewne utrzymania.

Wszyscy dobrze o tym wiemy, ale warto powtórzyć jeszcze raz, że GKS Katowice na jedną kolejkę przed zakończeniem sezonu wywalczył bezpośredni awans na zaplecze Ekstraklasy. Dlatego trener Rafał Górak będzie mógł w tym meczu poeksperymentować ze składem, dać odpocząć bardziej eksploatowanym zawodnikom i wpuścić tych, którzy grali mniej. Ostatnie pięć spotkań GieKSy: u siebie 2:2 z Wigrami, wyjazdowa porażka 1:2 z Motorem. Następnie trzy kolejne zwycięstwa: 4:1 z Bytovią, 3:0 w Chojnicach i 4:1 ze Stalą. Bramki: 14 – 5. Forma jak widać, poszła w górę w najważniejszym momencie. Gospodarze sobotniego meczu również nie walczą już o nic. Mają pewne utrzymanie w II lidze, a do baraży również już nie wskoczą. Sokół w końcówce sezonu punktował bardzo słabo. Bilans ich poprzednich pięciu kolejek: 1 zwycięstwo, 1 remis i 3 porażki. Bilans bramek: 5 – 11. GKS jest faworytem tego meczu, ale spodziewamy się raczej spokojnej, wręcz sparingowej atmosfery. Kurs na tryumf Sokoła 2.88. Kurs na remis 3.65. Kurs na zwycięstwo GieKSy 1.61.

MOŻESZ ZAŁOŻYĆ KONTO W SUPERBET I MOŻESZ POSTAWIĆ TAM NA WYGRANĄ GIEKSY!

Obydwie ekipy, które mają 51. punktów, w ostatnim okresie nie grają zbyt dobrze, ale zmierzą się w bezpośrednim starciu o wejście do baraży. Gospodarze tego meczu w poprzednich pięciu meczach wygrali tylko raz, a następnie na zmianę przegrywali i remisowali. Bilans: 1 wygrana, 2 remisy, 2 porażki. Bramki: 6 – 7. Goście z Częstochowy mają identyczny bilans w tym samym okresie. Bilans bramek: 6 – 8. Jak widać zarówno bilans spotkań jak i bramek jest bardzo zbliżony. Wygląda na to, że w sobotę w Krakowie może nie być ładnego dla oka meczu. Obie drużyny na pewno będą walczyć ostro do samego końca o zwycięstwo i włączenie się do walki o awans. W pierwszym meczu tych drużyn Skra wygrała 1:0, więc jeśli w ostatniej kolejce padnie remis, to Skra znajdzie się w barażach. O ile pomyślnie ułoży się wynik w Rzeszowie. Jeśli w Krakowie padnie remis, a Stal wygra u siebie z rezerwami Lecha, to Stal znajdzie się w barażach. Kurs na zwycięstwo Garbarni 2.20. Kurs na remis 3.30. Kurs na wygraną Skry 3.10. Transmisję z tego meczu przeprowadzi TVP Sport, rozpoczęcie o godzinie 11:55.

Wspomniałem już o meczu, który odbędzie się w Rzeszowie. Nie wszystko zależy od Stali. Muszą wygrać i liczyć na remis w Krakowie. Sami w ostatnim okresie nie grają zbyt dobrze. Zdobyli zaledwie 4 punkty w 5 poprzednich kolejkach. Dwa ostatnie mecze to dwie porażki, 2:3 u siebie z Hutnikiem i 1:4 w Katowicach. Rezerwy Kolejorza co prawda w ostatniej kolejce zaliczyły porażkę, ale ogólnie ich najświeższy bilans jest lepszy niż rzeszowian. Lechici dwa razy zwyciężyli, raz zremisowali i dwa razy przegrali. Bilans bramkowy Stali: 7 – 7. Bilans bramkowy Lecha: 5 – 4. Trzeba wspomnieć, że przecież zawodnicy na co dzień występujący we Wronkach nie mają już wakacji. Oni do Rzeszowa pojadą walczyć o pozostanie na poziomie centralnym. Remis niczego im nie daje, tylko zwycięstwo może zapewnić im utrzymanie. Wygląda więc na to, że zarówno w Krakowie jak i w Rzeszowie sobotnie południe będzie bardzo emocjonujące. Kurs na wygraną Stali 1.75. Kurs na remis 4.50. Kurs na zwycięstwo Lecha 3.50.

Moje typy:

Sokół Ostróda – GKS Katowice typ 2 @ 1.61

Garbarnia Kraków – Skra Częstochowa typ 2 @ 3.10

Stal Rzeszów – Lech II Poznań typ X @ 4.50

Portal GieKSa.pl tworzony jest od kibiców, dla kibiców, dlatego zwracamy się do Ciebie z prośbą o wsparcie poprzez:

a/ przelew na konto bankowe:

SK 1964
87 1090 1186 0000 0001 2146 9533

b/ wpłatę na PayPal:

E-mail: stowarzyszenie@sk1964.pl

c/ rejestrację w Superbet z naszych banerów,

d/ zakup plakatu formatu A3 ze strojami GKS Katowice.

Dziękujemy!

Brak komentarzy »

  Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jednakże zastrzega sobie prawo do ich cenzurowania lub usuwania.

Brak komentarzy.

 

Dodaj komentarz

*