Sytuacja kadrowa po meczu z Cidrami

Dodano przez cysiu | 19 marca 2012 09:44
Licznik odwiedzin: 3832

Echa sobotniego spotkania z Ruchem Radzionków już za nami.  GKS Katowice przegrał na własnym stadionie z Ruchem Radzionków 1:2, a jedyną bramkę dla katowiczan strzelił kapitan zespołu Jacek Kowalczyk. Było to jego pierwsze trafienie w tym sezonie.

Sędzia spotkania Erwin Paterek pokazał w tym meczu cztery żółte kartki, po dwie dla każdego zespołu. Wśród katowiczan żółty kartonik zobaczył Tomasz Hołota (szósty z kolei), oraz Przemysław Pitry. Ten ostatni w kolekcji ma ich już siedem i wszystko wskazuje na to, że kolejne spotkanie z Flotą Świnoujście będzie oglądał z pozycji trybun.

Do treningów I zespołu powinni już powrócić Tomasz Rzepka, który dochodził do siebie po urazie, oraz Marcin Pietroń odsunięty z powodu kontuzji mięśnia czworogłowego.

Natomiast na pewno do końca sezonu nie zobaczymy już na boisku Grzegorza Goncerza i Rafała Sadowskiego. Ten pierwszy w dniu jutrzejszym będzie miał powtórną operację kości śródstopia, z kolei ten drugi leczy się po powtórnej rekonstrukcji wiązadeł krzyżowych. Obu piłkarzom życzymy szybkiego powrotu do zdrowia!

 

Portal GieKSa.pl tworzony jest od kibiców, dla kibiców, dlatego zwracamy się do Ciebie z prośbą o wsparcie poprzez:

a/ przelew na konto bankowe:

SK 1964
87 1090 1186 0000 0001 2146 9533

b/ wpłatę na PayPal:

E-mail: stowarzyszenie@sk1964.pl

c/ rejestrację w Superbet z naszych banerów,

d/ zakup plakatu formatu A3 ze strojami GKS Katowice.

Dziękujemy!

Lista komentarzy (1) »

  Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jednakże zastrzega sobie prawo do ich cenzurowania lub usuwania.
  1. gober — 19 marca 2012 @ 13:41

    Za co dostał kartkę Pitry-czy można podawać na ifo gdzie i o której godz. grają rezerwy i roczniki 93 i94 ?

 

Dodaj komentarz

*