[RELACJA] Odbył się sparing

Dodano przez Adi | 18 czerwca 2022 18:07
Licznik odwiedzin: 518

Meczem ze Skrą Częstochowa na Bukowej piłkarze GKS-u Katowice zainicjowali okres sparingów przed nowym sezonem.

Spotkanie rozpoczęło się o 11:00. W pierwszej połowie wystąpili zawodnicy z już ważnymi kontraktami w GieKSie na nowy sezon – wypożyczenie Daniela Dudzińskiego zostało ogłoszone tuż po meczu. Najbliżej zdobycia gola byliśmy gdy Jakub Arak przyjął długą piłkę w polu karnym i zwiódł obrońcę rywala, ale jego strzał minimalnie minął długi słupek. W drugiej części na boisku znalazł się testowany Kacper Grzebieluch z rezerw Cracovii oraz bramkarz Patryk Szczuka z LKS-u Goczałkowice. To właśnie jemu w największym stopniu zawdzięczamy, że mecz zakończył się bezbramkowym remisem – nasza ofensywa nie stworzyła żadnej klarownej sytuacji. W kolejnym sparingu zmierzymy się z Zagłębiem Sosnowiec w środę.

GKS Katowice – Skra Częstochowa 0:0
GKS Katowice: 1. połowa: Kukulski – Kołodziejski, Jędrych, Jaroszek – Rogala, Figiel (30. Bród), Repka, Wasielewski – Dudziński, Arak, Błąd. 2. połowa: Szczuka – Kołodziejski (60. Pavlas) , Jędrych (75. Warmuz), Janiszewski – Wojciechowski, Stromecki, Urynowicz, Brzozowski – Grzebieluch (75. Bród), Roginić, Szwedzik.

Portal GieKSa.pl tworzony jest od kibiców, dla kibiców, dlatego zwracamy się do Ciebie z prośbą o wsparcie poprzez:

a/ przelew na konto bankowe:

SK 1964
87 1090 1186 0000 0001 2146 9533

b/ wpłatę na PayPal:

E-mail: stowarzyszenie@sk1964.pl

c/ rejestrację w Superbet z naszych banerów.

Dziękujemy!

Brak komentarzy »

  Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jednakże zastrzega sobie prawo do ich cenzurowania lub usuwania.

Brak komentarzy.

 

Dodaj komentarz

*