Plusy po meczu z ROW

Dodano przez Shellu | 19 kwietnia 2014 18:06
Licznik odwiedzin: 1345

Tym razem środek ciężkości przeszeł na tę przyjemniejszą stronę, czyli plusów po meczu z ROW. Minusów się nie dopatrzyliśmy, oczywiście można by było powiedzieć, że GKS nie oddał w pierwszej połowie celnego strzału na bramkę, ale to byłoby czepianie się. Zobaczcie, co było pozytywnego w wielkoczwartkowy wieczór w Rybniku.

Plusy:
+ Wygrana na wyjeździe – po raz pierwszy od meczu z Niecieczą katowiczanie triumfowali na obcym boisku i to w bardzo dobrym stylu.

+ Pójście za ciosem – GKS nie bronił panicznie wyniku, tylko raz po raz kontrował w końcówce, strzelając kolejne bramki.

+ Oddalenie gry od własnej bramki – był taki moment, że rybniczanie mocniej przyatakowali i stwarzali sytuację. Kluczem było opanowanie gry w środku pola i to się katowiczanom udało, dzięki czemu… ROW nie miał już więcej sytuacji.

+ Solidna obrona – w porównaniu z meczem w Gdyni Adrian Jurkowski i Mateusz Kamiński spisali się bardzo dobrze i nie dopuścili do utraty bramek, a nieraz w ostatnim momencie wybijali piłkę spod nóg rywali.

+ Szybkie, aktywne skrzydła – Bartłomiej Chwalibogowski i Janusz Gancarczyk dobrze się pokazywali na pozycjach, a gdy mieli piłkę, wiedzieli co z nią zrobić.

+ Nos trenera i rezerwowi – ci co weszli na boisko, pokazali się z bardzo dobrej strony, Sylwestrzak solidnie w środku, a Wróbel zaliczył dwa gole i asystę, natomiast Zieliński raz trafił i raz podał piłkę na nos właśnie Wróblowi.

+ Ambicja! – to czego nie było wcześniej. GKS walczył, nie było straconych piłek i to też była jedna z przyczyn zwycięstwa.

Minusy:
– Tym razem tę rubrykę pozostawiamy pustą. I niech tak już zostanie. Jedynie moglibyśmy się odnieść do całej rundy – panowie, nie można było tak wcześniej?

Portal GieKSa.pl tworzony jest od kibiców, dla kibiców, dlatego zwracamy się do Ciebie z prośbą o wsparcie poprzez:

a/ przelew na konto bankowe:

SK 1964
87 1090 1186 0000 0001 2146 9533

b/ wpłatę na PayPal:

E-mail: stowarzyszenie@sk1964.pl

c/ rejestrację w Superbet z naszych banerów,

d/ zakup plakatu formatu A3 ze strojami GKS Katowice.

Dziękujemy!

Brak komentarzy »

  Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jednakże zastrzega sobie prawo do ich cenzurowania lub usuwania.

Brak komentarzy.

 

Dodaj komentarz

*