Plusy i minusy po Zawiszy

Dodano przez Shellu | 23 kwietnia 2012 16:00
Licznik odwiedzin: 1497

Tradycyjnie z meczu ligowego wyciągamy pozytywy i negatywy. Niestety w kwestiach czysto piłkarskich po tym meczu o pozytywne opinie trudno.

Plusy:
+ Zagrożenie po rzutach rożnych – po meczu w Polkowicach znów bardzo dobrze w polu karnym rywala pokazał się Kamil Szymura, który oddał dwa groźne strzały w światło bramki.

+ Przemysław Pitry – zawodnik wszedł na boisko po przerwie i rozruszał zespół. Akcje były lepsze, podania celniejsze, zabrakło jednak kropki nad i.

+ Atmosfera – w końcu mieliśmy atmosferę ligowego meczu na wyjeździe, po tułaniu się po wioskach. Kibice Zawiszy i GKS pokazali, że piłka nożna jest dla kibiców.

Minusy:
– Błędy w defensywie – formacja, która wydawała się być najmocniejsza, tym razem nie sprostała oczekiwaniom. Złe ustawienie, brak odpowiedzialności doprowadziły do tego, że GKS stracił dwie głupie bramki.

– Utrata gola na początku meczu, powtórka – po raz drugi z rzędu GKS traci gola w pierwszych 10 minutach i to w momencie, gdy wcale się na to nie zanosi. Brak koncentracji, złe wejście w mecz?

– Niezła gra tylko w 2. Połowie – dopiero po przerwie GKS zaczął grać. Pierwsza odsłona była praktycznie do zapomnienia.

– Porażka z bardzo przeciętnym zespołem – to boli najbardziej. Zawisza w tej rundzie jest w słabej formie i wcale nie zadał temu kłamu w meczu z GKS. Katowiczanie, jeśli mają aspiracje na coś więcej niż tylko utrzymanie, powinni z takim zespołem jak Zawisza ugrać co najmniej punkt.

Portal GieKSa.pl tworzony jest od kibiców, dla kibiców, dlatego zwracamy się do Ciebie z prośbą o wsparcie poprzez:

a/ przelew na konto bankowe:

SK 1964
87 1090 1186 0000 0001 2146 9533

b/ wpłatę na PayPal:

E-mail: stowarzyszenie@sk1964.pl

c/ rejestrację w Superbet z naszych banerów,

d/ zakup plakatu formatu A3 ze strojami GKS Katowice.

Dziękujemy!

2 komentarze »

  Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jednakże zastrzega sobie prawo do ich cenzurowania lub usuwania.
  1. MAJCK — 23 kwietnia 2012 @ 19:22

    I TAK POWINNI BYĆ ZAŁATWIAĆ BILETY MIĘDZY KIBICAMI ,ZA PLECAMI POLICJI,PZPN-U I INNYM INSTYTUCJI Z NEGATYWNYM NASTAWIENIEM DLA PIŁKI NOŻNEJ.

  2. WKS ZAWISZA — 23 kwietnia 2012 @ 18:40

    WIELKI SZACUN DAL WAS ZA PRZYJAZD W TAK SPOREJ GRUPIE!!! POKAZALIŚMY ŻE MOŻNA SIĘ BAWIĆ BEZ NIEPOTRZEBNYCH PRZEZWISK I PROWOKACJI. WYGRAMY WYGRAMY WYGRAMY GIEKSIARZY POKONAMY!!! WKS ZAWISZA BYDGOSZCZ!!! GKS KATOWICE!!!

 

Dodaj komentarz

*