Miasto obejmie kolejne akcje GieKSy

Dodano przez Shellu | 26 kwietnia 2012 21:53
Licznik odwiedzin: 1710

Zapraszamy do przeczytania krótkiego komentarza, autorstwa Barta, do kolejnej „kroplówki” Miasta Katowice zaaplikowanej GKS Katowice.

Jak można było się spodziewać, wczoraj podczas obrad sesji Rady Miasta została podjęta uchwała zezwalająca na objęcie przez Miasto Katowice kolejnych kolejnych akcji spółki GKS GIEKSA KATOWICE, które zostaną wyemitowane w najbliższym czasie.

Miasto przeznaczy na ten cel 1,6 miliona zł. Dzięki tym pieniądzom prawdopodobnie klub przetrwa do końca sezonu. Powstaje jednak pytanie co dalej? Czy w zamian za przekazanie kolejnych pieniędzy na działalność klubu, miasto otrzyma ze strony p. Króla to, czego domagało się wcześniej (większość w Radzie Nadzorczej oraz dokładne informacje na temat finansów klubu)?

Czy może znowu przekazanie pieniędzy przez miasto spowoduje, że nasze wspaniałe trio KKK będzie mogło spać spokojnie i wydawać cudze pieniądze bez żadnych konsekwencji, bo i tak jak będzie trzeba, to miasto znowu pomoże. Miejmy nadzieję, że prezydent Uszok ma jednak plan działania i jego obecne decyzje są jego częścią. Nie pozostaje nam nic innego, jak czekać na Walne Zgromadzenie Akcjonariuszy, na którym to – miejmy nadzieję – zapadną konkretne decyzje dotyczące przyszłości naszego ukochanego klubu.

Portal GieKSa.pl tworzony jest od kibiców, dla kibiców, dlatego zwracamy się do Ciebie z prośbą o wsparcie poprzez:

a/ przelew na konto bankowe:

SK 1964
87 1090 1186 0000 0001 2146 9533

b/ wpłatę na PayPal:

E-mail: stowarzyszenie@sk1964.pl

c/ rejestrację w Superbet z naszych banerów,

d/ zakup plakatu formatu A3 ze strojami GKS Katowice.

Dziękujemy!

Brak komentarzy »

  Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jednakże zastrzega sobie prawo do ich cenzurowania lub usuwania.

Brak komentarzy.

 

Dodaj komentarz

*