Media o meczu Hutnik-GKS Katowice: Hutnik Kraków zaczyna sezon w II lidze na stadionie Garbarni. Biletów już nie ma

Dodano przez Witek | 30 sierpnia 2020 09:10
Licznik odwiedzin: 470

Zapraszamy do przeczytania fragmentów doniesień na temat dzisiejszego meczu Hutnik Kraków – GKS Katowice. Spotkanie nie wzbudza większego zainteresowania mediów…

 

sport.tvp.pl – 2. liga: Hutnik Kraków – GKS Katowice

[…] W nowym sezonie katowiczanie znów będą jednym z faworytów do walki o czołowe miejsca. W pierwszym spotkaniu zagrają na wyjeździe z jednym z pięciu beniaminków.

Hutnik Kraków wywalczył awans po wielkim zamieszaniu spowodowanym przez epidemię koronawirusa i wczesnym zakończeniu sezonu.

[…] Ponieważ na stadionie Hutnika trwa obecnie remont, do spotkania dojdzie na obiekcie Garbarni.

Okres tuż przed rozpoczęciem sezonu nie był łatwy dla krakowskiej drużyny. U jednego z piłkarzy wykryto koronawirusa. W tym tygodniu klub ogłosił za to transfer Szymona Hajduka z Resovii.

 

gazetakrakowska.pl – Hutnik Kraków zaczyna sezon w II lidze na stadionie Garbarni. Biletów już nie ma

Hutnik Kraków – GKS Katowice. Tym meczem, w 1. kolejce II-ligowego sezonu, nowohucki zespół po 18 latach nieobecności powróci na szczebel centralny. Spotkanie odbędzie się w niedzielę (30 sierpnia) o godz. 13.30 na stadionie Garbarni. Na obiekcie Hutnika trwa już remont, który ma zakończyć się do końca września.

[…] Hutnika koronawirus zresztą nie ominął, pojawił się w szatni beniaminka II ligi, wstrzymał na krótko (w ubiegłym tygodniu) wspólne treningi zespołu. Kadra na start ligi nie będzie pełna także dlatego, że są w zespole zawodnicy borykający się z kontuzjami: Paweł Pyciak, Tomasz Kurek, Jakub Czarniecki. Najwcześniej z tej trójki, za około miesiąc, do gry powinien wrócić Pyciak. Czarnieckiego – który jest po operacji więzadeł – nie zobaczymy jesienią na boisku.

[…] Klub przymierza się jeszcze do wzmocnień, które pozwoliłyby zniwelować letnie straty. Przypomnijmy, że po poprzednim sezonie Hutnika opuścili absolutnie kluczowi gracze – Mateusz Gamrot i Patryk Kołodziej oraz także pełniący istotną rolę Arkadiusz Garzeł. Wśród letnich nabytków uwagę zwraca nowy szef defensywy, Piotr Stawarczyk, zawodnik z bardzo dużym ekstraklasowym doświadczeniem, ale w tym momencie jedyny w Hutniku, który na tym poziomie występował.

Portal GieKSa.pl tworzony jest od kibiców, dla kibiców, dlatego zwracamy się do Ciebie z prośbą o wsparcie poprzez:

a/ przelew na konto bankowe:

SK 1964
87 1090 1186 0000 0001 2146 9533

b/ wpłatę na PayPal:

E-mail: stowarzyszenie@sk1964.pl

c/ rejestrację w Superbet z naszych banerów,

d/ zakup plakatu formatu A3 ze strojami GKS Katowice.

Dziękujemy!

Brak komentarzy »

  Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jednakże zastrzega sobie prawo do ich cenzurowania lub usuwania.

Brak komentarzy.

 

Dodaj komentarz

*