Kibice prognozują zwycięstwo Polski ze Szwecją!

Dodano przez kosa | 23 czerwca 2021 14:59
Licznik odwiedzin: 253

Nastroje polskich kibiców podczas Mistrzostw Europy są jak rollercoaster z najlepszych parków rozrywki. Naprzemienne optymizm i pesymizm znakomicie oddają atmosferę wokół kadry. Świadomość przyzwoitego potencjału piłkarskiego i nadzieje, przeplatają się z potknięciami na boisku i rezygnacją. Dziś jesteśmy jednak w tym przyjemniejszym punkcie i 88% zakładów sportowych zawieranych jest na zwycięstwo Polski.

Do pierwszego meczu ME polscy kibice podchodzili z optymizmem. Wydawało się ze Słowacją, która nie ma przecież w swoich szeregach najlepszego piłkarza świata, przegrać nie możemy. Pojedynek z Hiszpanią ze względu na klasę rywala to właściwie od początku była wkalkulowana porażka, a okazało się, że można było wywalczyć remis i… czuć lekki niedosyt. Przed trzecim meczem grupowym ze Szwecją znów nastroje są bojowe, co pokazują dane analityków zakładów bukmacherskich Superbet, gdzie aż 88% klientów stawia na wygraną Biało – czerwonych, 8,5% prognozuje zwycięstwo skandynawskiej drużyny, a 3,5% będzie się cieszyć z ewentualnego remisu. Wpływ na to miał zarówno wynik z Sewilli, jak i fakt, że Szwedzi zapewnili sobie awans przynajmniej z trzeciego miejsca dzięki wynikom poniedziałkowych meczów.

Obstawianie środowego pojedynku wygląda jednak inaczej niż poprzednich. Mecze ze Słowacją i Hiszpanią miały swoich zdecydowanych faworytów, co powodowało, że gracze chętnie łączyli te typy z innymi rozstrzygnięciami z tego samego dnia. Tym razem według kursów bukmacherskich mamy 36% szans na zwycięstwo, 30% na remis i 34% na trzy punkty dla Szwecji. To sprawia, że kursy są jednocześnie atrakcyjne, ale i poziom ryzyka wydaje się wyższy, więc gracze częściej typują ten mecz w pojedynkę. Warto tu jednak dodać, że poziom tego ryzyka jest w Superbet zminimalizowany dzięki akcji, która przy 2 strzelonych przez Polskę bramkach da wygraną wszystkim graczom stawiającym na podopiecznych Paulo Sousy. To oznacza, że nawet w przypadku porażki np. 2:4 każdy optymista dostanie wygraną na osłodę odpadnięcia z turnieju. Jeden z graczy superbet.pl zdecydował się skorzystać z tej okazji i wniósł stawkę ponad 17 000 złotych, więc gdy Polacy strzelą dwie bramki, będzie pewny ponad dwukrotnego pomnożenia swoich pieniędzy jeszcze przed zakończeniem meczu.

Faza grupowa ME zbliża się ku końcowi i dziś wiemy więcej o potencjale większości drużyn na tym turnieju. Faworytem do prymatu na Starym Kontynencie jest Francja, a kurs na takie zdarzenie wynosi 5.0. Co ciekawe, bardzo wysoko w kolejce do zwycięstwa jest Dania, która do ostatniego meczu drżała o wyjście z grupy. Analitycy oceniają potencjał kadry Hjulamnda na 9. pozycję w całej stawce i proponują kurs 30,00. Gdyby ktoś wierzył w sensację i zwycięstwo Polski, to za każde postawione 10 złotych może otrzymać aż 2200 złotych.

Przypominamy, że przez cały okres trwania Euro w Superbet grając za minimum 20 złotych, codziennie otrzymujesz bonus 20 złotych. Oprócz tego wciąż możesz grać o Supermustanga i Superpensje!

Więcej o trwających promocjach dowiesz się tutaj.

Superbet to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych może podlegać karze. Hazard może uzależniać. 18+.

Portal GieKSa.pl tworzony jest od kibiców, dla kibiców, dlatego zwracamy się do Ciebie z prośbą o wsparcie poprzez:

a/ przelew na konto bankowe:

SK 1964
87 1090 1186 0000 0001 2146 9533

b/ wpłatę na PayPal:

E-mail: stowarzyszenie@sk1964.pl

c/ rejestrację w Superbet z naszych banerów,

d/ zakup plakatu formatu A3 ze strojami GKS Katowice.

Dziękujemy!

Brak komentarzy »

  Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jednakże zastrzega sobie prawo do ich cenzurowania lub usuwania.

Brak komentarzy.

 

Dodaj komentarz

*