„Bukowe Sztole” przyznane!

Dodano przez Grucha | 15 czerwca 2021 22:29
Licznik odwiedzin: 788

Dwa dni temu TUTAJ przyznaliśmy ostatnie noty i oceny, oczywiście za mecz z Sokołem Ostróda. Sezon dobiegł końca, były to ostatnie noty i oceny, a co za tym idzie – można było wyłonić zwycięzcę naszego plebiscytu „Bukowe Sztole” – dla tych którzy nie kojarzą, o co chodzi, dokładne wyjaśnienie TUTAJ.

Natomiast poniżej szybkie dwa słowa przypomnienia: 

„Zastanawiacie się być może, o co chodzi z określeniem „BUKOWE SZTOLE”, które pojawiło się w tytule tego newsa? Otóż jeden z naszych stałych czytelników, Pan Czesław, postanowił we własnym zakresie prowadzić klasyfikację przypominającą tą z katowickiego „Sportu”. Klasyfikacja „Złoty But” w popularnym sportowym dzienniku była podsumowaniem zdobywanych punktów. Na podobnej podstawie wspomniany Pan Czesław stworzył tabelę, w której zbierał w tym sezonie noty wystawiane przez naszą redakcję.”

W obecnym sezonie zwycięzcą okazał się ADRIAN BŁĄD, który po zsumowaniu wszystkich otrzymanych not zgromadził 199,5 pkt! Na drugim miejscu podium znalazł się kapitan GieKSy Arkadiusz Jędrych z wynikiem 192,5 pkt. Trzeci zaś był Bartosz Mrozek, który zgromadził 191,5  pkt. Z dużą dozą pewności można założyć, że gdyby nie absencja w ostatnich meczach sezonu, to właśnie młody bramkarz cieszyłby się ze zwycięstwa w naszej klasyfikacji. 

Adrianowi Błądowi gratulujemy zwycięstwa w plebiscycie. Najniższa nota, jaką otrzymał Błądzik to 2 po spotkaniu z Garbarnią, natomiast najwyższa to 9 otrzymana po kapitalnym spotkaniu całej drużyny w Chojnicach z Chojniczanką. 

PEŁNA KLASYFIKACJA:

 

Portal GieKSa.pl tworzony jest od kibiców, dla kibiców, dlatego zwracamy się do Ciebie z prośbą o wsparcie poprzez:

a/ przelew na konto bankowe:

SK 1964
87 1090 1186 0000 0001 2146 9533

b/ wpłatę na PayPal:

E-mail: stowarzyszenie@sk1964.pl

c/ rejestrację w Superbet z naszych banerów,

d/ zakup plakatu formatu A3 ze strojami GKS Katowice.

Dziękujemy!

Brak komentarzy »

  Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jednakże zastrzega sobie prawo do ich cenzurowania lub usuwania.

Brak komentarzy.

 

Dodaj komentarz

*