[BUKMACHER] Odrabiamy zaległości

Dodano przez Przewoz | 10 maja 2021 10:15
Licznik odwiedzin: 383

Już we wtorkowe popołudnie podopiecznych Rafała Górka czeka kolejny mecz. Tym razem nadrabiamy zaległości z 28. kolejki. Katowiczanie zagrają w Stargardzie z Błękitnymi. W środę zaległości nadrabia między innymi Górnik Polkowice.

O poprzednim meczu piłkarzy GKS-u można niestety znów napisać to samo – to były słabe zawody. Mało sytuacji podbramkowych, zaledwie dwa celne strzały. Kaliszanie byli kolejnym zespołem, który pokazał, że „taktyka” trenera Góraka jest wszystkim bardzo dobrze znana i łatwo sobie z nią poradzić. Katowiczanie kolejny raz pokazali się fatalnie w obronie i gdyby nie świetny refleks Bartosza Mrozka wynik mógł być znacznie wyższy. GKS w dalszym ciągu znajduje się w ścisłej czołówce, ale jeśli nie wygra wtorkowego meczu w Stargardzie, może zrobić się gorąco. GieKSa w ostatnich pięciu meczach uzbierała zaledwie 6 punktów, strzeliła w tych meczach jedynie 5 bramek i straciła 8 goli. Błękitni walczą o życie na poziomie centralnym. Obecnie znajdują się na ostatnim miejscu w tabeli. W pięciu poprzednich spotkaniach zdobyli tylko 3 punkty za 3 remisy. W poprzedniej kolejce przegrali z bezpośrednim rywalem w walce o utrzymanie 2:3 na własnym boisku. Bukmacherzy jako zdecydowanego faworyta upatrują GKS, jednak po postawie piłkarzy z Katowic niczego nie można być pewnym. Kurs na zwycięstwo Błękitnych 4.00, kurs na remis 3.85, kurs na wygraną GieKSy 1.75.

 

MOŻESZ ZAŁOŻYĆ KONTO W SUPERBET I MOŻESZ POSTAWIĆ TAM NA WYGRANĄ GIEKSY!

 

W środę inne drużyny nadrabiają zaległości. Stal Rzeszów zagra w Krakowie z Garbarnią. Rzeszowianie mają 3 punkty więcej od swoich najbliższych rywali, ale mają też jeden mecz rozegrany więcej. Obie ekipy w ostatnich pięciu meczach mają identyczni bilans – 2 zwycięstwa, 2 remisy i 1 porażka. Zdaniem bukmacherów faworytem tego meczu są gospodarze. Kurs na wygraną Stali 2.20. Kurs na remis 3.20. Kurs na tryumf Garbarni 3.20.

Lider z Polkowic jest absolutnym faworytem swojego środowego meczu. Górnik co prawda ostatnio znów zremisował, ale nie zmienia to faktu, że to on znajduje się na tej mitycznej „autostradzie do awansu”. Ich najbliższy rywal po serii porażek ostatnio wygrał dwa kolejne mecze, ale trudno sobie wyobrazić, że Olimpia Grudziądz znajdująca się na przedostatnim miejscu będzie w stanie zagrozić Górnikowi na jego terenie. Jednak nie takie rzeczy oczy kibica GieKSy widziały, więc przed zakończeniem meczu niczego nie można przesądzać. Kurs na wygraną Górnika 1.50. Kurs na remis 4.40. Kurs na wygraną Olimpii 5.35.

Moje typy:

Błękitni Stargard – GKS Katowice typ 2 @ 1.75

Stal Rzeszów – Garbarnia Kraków typ X @ 3.20

Górnik Polkowice – Olimpia Grudziądz typ 1 @ 1.50

Portal GieKSa.pl tworzony jest od kibiców, dla kibiców, dlatego zwracamy się do Ciebie z prośbą o wsparcie poprzez:

a/ przelew na konto bankowe:

SK 1964
87 1090 1186 0000 0001 2146 9533

b/ wpłatę na PayPal:

E-mail: stowarzyszenie@sk1964.pl

c/ rejestrację w Superbet z naszych banerów,

d/ zakup plakatu formatu A3 ze strojami GKS Katowice.

Dziękujemy!

Brak komentarzy »

  Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jednakże zastrzega sobie prawo do ich cenzurowania lub usuwania.

Brak komentarzy.

 

Dodaj komentarz

*