[BUKMACHER] Czas na odkupienie

Dodano przez Przewoz | 14 maja 2021 09:00
Licznik odwiedzin: 259

Po ostatnich popisach podopiecznych Rafała Góraka ciężko cokolwiek wytypować, ale spróbuje wziąć na tapet jutrzejszy mecz z Wigrami i przestawić typy bukmacherskie. W dole tabeli ścisk jest niesamowity, więc walkę o utrzymanie też warto śledzić, w walce o ligowy byt Znicz zagra z Błękitnymi. W niedzielę bardzo dobrze dysponowana Chojniczanka pojedzie do Rzeszowa na mecz ze Stalą.

GKS w ostatnich tygodniach nie ma stylu, nie ma sytuacji bramkowych, nie ma polotu, nie ma świeżości. Tak naprawdę przed jutrzejszym meczem ciężko jest szukać promyczka nadziei na zwycięstwo. Jesteśmy jednak kibicami tego klubu i ślepo zawsze będziemy wierzyć, że tym razem się uda. Bilans GieKSy w 5 ostatnich meczach to 1 zwycięstwo, 1 remis i 3 porażki. Bramki: 3 strzelone i 7 straconych. Jeśli katowiczanie chcą walczyć o bezpośredni awans do końca, nie ma innego wyjścia jak zwycięstwo z Wigrami. Goście z Suwałk również nie punktują na nieprawdopodobnym poziomie, ale częściej wygrywają, niż przegrywają. Bilans Wigier w 5 poprzednich meczach: 2 zwycięstwa, 2 remisy i 1 porażka. Bramki: 7 – 4. Kurs na tryumf GieKSy 2.0. Kurs na remis 3.50. Kurs na zwycięstwo Wigier 3.50. Transmisję z Bukowej przeprowadzi TVP Sport, rozpoczęcie spotkania o godzinie 15:15. Zachęcamy do obejrzenia tego meczu z wysokości trybun, informacje o biletach tutaj.

MOŻESZ ZAŁOŻYĆ KONTO W SUPERBET I MOŻESZ POSTAWIĆ TAM NA WYGRANĄ GIEKSY!

Również w sobotę zagrają drużyny walczące o utrzymanie. Znicz jest w trochę lepszej sytuacji, ponieważ ma 3 punkty więcej i dwa mecze rozegrane mniej od swojego najbliższego rywala. Ekipa z Pruszkowa w ostatnich 5 meczach uzbierała aż 10 punktów. Poprzedni mecz jednak przegrali 1:2 z Olimpią Elbląg. Błękitni tak jak pisałem przy okazji ich meczu z GKS-em, są w bardzo równej formie. Ostatnie 5 meczów to 1 porażka i aż 4 remisy. Niestety dla nich nie jest to forma, która może pozwolić na pozostanie na szczeblu centralnym na kolejny sezon. Bukmacherzy uznają Znicz za zdecydowanego faworyta tego meczu i trudno się dziwić. Kurs na zwycięstwo Znicza 1.85. Kurs na remis 3.75. Kurs na wygraną Błękitnych 3.75.

Niedzielny wieczór to kolejne starcie drużyn walczących o awans. Chojniczanka zmierza do zrzucenia GieKSy z miejsca premiowanego bezpośrednim awansem. Stal Rzeszów chce wskoczyć do strefy barażowej, ponieważ jej strata jest minimalna. Rzeszowianie nie mogą się pochwalić równą formą, ale punktują na przyzwoitym poziomie. Ich najświeższy bilans to 2 zwycięstwa, 2 remisy i 1 porażka. Bramki: 11 – 10. Po bilansie bramek można stwierdzić, że Stal gra tak zwany „radosny” futbol. Strzelają sporo goli, ale też dużo tracą. Goście z Chojnic nie przegrali od pięciu spotkań. W tym czasie trzykrotnie wygrywali i dwa razy remisowali. Strzelili 14 bramek, a stracili tylko 4. Wygląda więc na to, że w Rzeszowie można spodziewać się sporej ilości bramek, prawdopodobnie więcej strzeli drużyna Chojniczanki. Kursy na to spotkanie są zaskakująco wyrównane. Kurs na wygraną Stali 2.75, kurs na remis 3.20, kurs na zwycięstwo Chojniczanki 2.50.

Moje typy:

GKS Katowice – Wigry Suwałki typ 1 @ 2.00

Znicz Pruszków – Błękitni Stargard typ 1 @ 1.85

Stal Rzeszów – Chojniczanka Chojnice typ 2 @ 2.50

Portal GieKSa.pl tworzony jest od kibiców, dla kibiców, dlatego zwracamy się do Ciebie z prośbą o wsparcie poprzez:

a/ przelew na konto bankowe:

SK 1964
87 1090 1186 0000 0001 2146 9533

b/ wpłatę na PayPal:

E-mail: stowarzyszenie@sk1964.pl

c/ rejestrację w Superbet z naszych banerów,

d/ zakup plakatu formatu A3 ze strojami GKS Katowice.

Dziękujemy!

Lista komentarzy (1) »

  Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jednakże zastrzega sobie prawo do ich cenzurowania lub usuwania.
  1. Mleczak — 15 maja 2021 @ 10:31

    Niepoprawni optymiści. Zmienicie typ na Wigry, jest to największy pewniak z wszystkich dzisiejszych meczy.

 

Dodaj komentarz

*