Zniżka na karnety dla członków SK 1964

Dodano przez kosa | 16 sierpnia 2020 11:10
Licznik odwiedzin: 258

Stowarzyszenie Kibiców GKS-u Katowice „SK 1964” jak co sezon udostępnia swoim członkom możliwość kupna tańszych karnetów.

Promocyjna cena karnetu dostępna jest w opcji sezonowej i dotyczy wejściówek normalnych. Członkowie stowarzyszenia za 18 spotkań w lidze zapłacą odpowiednio: 100 złotych za Blaszok, 165 złotych za Trybunę Główną i 220 złotych za karnet Rodzinny. Stowarzyszenie „SK 1964” dokłada więc jedno spotkanie gratis w porównaniu do karnetów dostępnych dla wszystkich kibiców GieKSy (więcej o cenach wejściowek na nowy sezon).

Zniżka dostępna jest dla wszystkich członków stowarzyszenia, którzy mają uregulowane składki. W celu zapisania się na tańszy karnet odwiedź forum kibiców. Do Stowarzyszenia Kibiców GKS-u Katowice „SK 1964” można cały czas się zapisać. W tym celu wypełnij deklarację członkowską (tutaj) i poczekaj na kontakt z naszej strony. Składki wynoszą 10 złotych na miesiąc. Dostępne są także dwie promocje: 50 złotych za 6 miesięcy i 80 złotych za 12 miesięcy.

Brak komentarzy »

  Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jednakże zastrzega sobie prawo do ich cenzurowania lub usuwania.

Brak komentarzy.

 

Dodaj komentarz

*