Złote Buki 2018

Dodano przez kosa | 3 grudnia 2018 21:11
Licznik odwiedzin: 1505

Rozpoczynamy 11. edycję plebiscytu „Złote Buki”. Przed Wami zadanie wyboru najlepszych sportowców reprezentujących barwy GKS-u oraz najważniejszego wydarzenia ostatnich miesięcy.

„Piłkarka Roku”, „Piłkarz Roku”, „Hokeista Roku”, „Siatkarz Roku”, „Wielosekcyjne Odkrycie Roku” oraz „Wydarzenie Roku”. Właśnie w tych sześciu kategoriach możecie oddać swoje głosy w ramach naszego tradycyjnego plebiscytu, który w tym roku zostanie przeprowadzony już po raz jedenasty.

W każdej z kategorii nominacje otrzymało po trzech sportowców reprezentujących daną sekcję. Wyjątek stanowi kategoria „Wydarzenie Roku”, w której pojawiają się cztery propozycje. Uznaliśmy, że na wyróżnienie zasługują nie tylko medale hokeistów i szachistów oraz awans piłkarek, ale także premiera filmu „Dekada GieKSy”.

Kto otrzyma statuetkę Złotego Buka? O tym zdecydują Wasze głosy! Już teraz możecie oddać je na stronie zlotebuki.gkskatowice.eu. Głosowanie potrwa do niedzieli 9 grudnia, a laureatów poznamy podczas uroczystej gali, która odbędzie się 17 grudnia (wciąż można zakupić wejściówki na galę — kliknij tutaj).

Lista wszystkich nominacji w plebiscycie „Złote Buki 2018”:
Piłkarka Roku:  Marlena Hajduk,  Angelina Łąckiewicz-Oślizło, Joanna Olszewska.
Piłkarz Roku: Adrian Błąd, Lukas Klemenz, Bartłomiej Poczobut.
Siatkarz Roku: Karol Butryn, Marcin Komenda, Bartosz Mariański.
Hokeista Roku: Dusan Devecka, Tomasz Malasiński, Jesse Rohtla.
Wielosekcyjne Odkrycie Roku: Krzysztof Baran, Kinga Kozak, Patryk Krężołek.
Wydarzenie Roku: Awans piłkarek do Ekstraligi, Wicemistrzowie Polski w finałach Pucharu Kontynentalnego, Ósme mistrzostwo Polski szachistów, Premiera „Dekady GieKSy”.

***


Portal GieKSa.pl tworzony jest od kibiców, dla kibiców, dlatego zwracamy się do Ciebie z prośbą o wsparcie poprzez:

a/ przelew na konto bankowe:

SK 1964
87 1090 1186 0000 0001 2146 9533

b/ wpłatę na PayPal:

E-mail: stowarzyszenie@sk1964.pl

c/ rejestrację z naszego linku w BetFan i wpłatę minimum 50 złotych,

d/ rejestrację z naszego linku w STS i wpłatę minimum 50 złotych,

e/ zakup plakatu formatu A3 ze strojami GKS Katowice.

Dziękujemy!

5 komentarzy »

  Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jednakże zastrzega sobie prawo do ich cenzurowania lub usuwania.
 1. GieKSa — 8 grudnia 2018 @ 11:26

  Błąd piłkarzem roku – panowie szanujmy się

 2. q2 — 5 grudnia 2018 @ 01:55

  Wy sobie chyba kpicie z kibiców. Nominacja piłkarz roku?? Plujecie kibicom w twarz. Ciekaw jestem jaki debil to wymyślił. W tym roku w kilku kategoriach powinny być przyznawane Antybuki. Kompromitacja za kompromitacją i nagrody będą przyznawać.

 3. Mecza — 4 grudnia 2018 @ 14:29

  Proszę aby redakcja dołożyła wszelkich starań (jakaś petycja do klubu?)aby nie przyznano w tym roku nagrody piłkarz roku. To powinno być wyróżnienie a wybór w tym roku będzie ujmą dla tych co zasłużyli w poprzednich latach. Bo niby kto w tym roku? Klemenz ma to gdzieś a o Błądzie czy Poczobucie nawet nie ma się co denerwować.

 4. Kamel — 4 grudnia 2018 @ 04:56

  skandal roku: 1.-spiel no ruchu.2.-„renowacjo”historycznygo zegora.3.-plany nowygo „stadionu”.4.-polonizacyjno oprowa no spielu we bielsku.5.-krupa(jaa,tyn hop kery robi ze noszygo klubu cyrk,a nos za idiotuw)wygrywo kolyjno kadencjo,a fani(?)GKS-y(?) mu gratulujom.

 5. PanGoroli — 3 grudnia 2018 @ 23:52

  W tym roku to przydałyby się też Złote Zbuki. 3 murowanych kandydatów miałbym od ręki – szkodnik-bartnik, wuefista paszul i przekręt midiziera.

 

Dodaj komentarz

*