[ZBIÓRKA] Prosimy o wsparcie GieKSa.pl i ForumGieKSy.pl

Dodano przez kosa | 22 stycznia 2020 16:32
Licznik odwiedzin: 1533

Ostatnią zbiórkę na działalność forum internetowego (ForumGieKSy.pl) oraz nieoficjalnej strony klubowej prowadzonej przez kibiców (GieKSa.pl) robiliśmy pod koniec 2017 roku. Dziś prosimy Was o wsparcie na pokrycie kosztów prowadzenia działalności w 2018 i 2019 roku.

Dla tych, którzy nie mają czasu czytać, to garść konkretów. Do zebrania jest 12 972,07 złotych. Szczegółowe wyliczenia finansowe znajdziecie w dalszej części artykułu lub na stronie zrzutki. Ostatnim razem prosiliście nas o ułatwienie dokonywania wpłat, więc tym razem odpalamy zbiórkę na portalu Zrzutka.pl, który umożliwia ekspresowe internetowe wpłaty (bez kopiowania danych itd.). Z całą pewnością wsparcie nas nie było jeszcze nigdy tak łatwe.

  1. Zrzutka.pl – wchodzicie na ten adres https://zrzutka.pl/z/gieksa i wspieracie nas w dogodny dla siebie sposób.
  2. Tradycyjny przelew na konto bankowe – przelewacie pieniądze tradycyjnym przelewem na numer konta 87 1090 1186 0000 0001 2146 9533 (Bank Santander, dane do wpłaty: SK 1964, ul. Bukowa 1a, 40-108 Katowice).
  3. PayPal – korzystacie z PayPal wysyłając pieniądze na adres stowarzyszenie@sk1964.pl.

Wpłaty w każdej z trzech opcji oczywiście będą sumowane. Pomóc możecie też poprzez samo udostępnienie te zbiórki w swoich kanałach mediów społecznościowych, a także informując o niej innych kibiców GieKSy. Dzięki!

Na stronie Zrzutki.pl zamieściliśmy najważniejsze informacje i szczegółowe wyliczenia. Przytaczamy je poniżej:

Drodzy kibice GKS Katowice.

Ostatnią zbiórkę, którą przeprowadzaliśmy na ForumGieKSy.pl i GieKSa.pl, była ta z końcówki 2017 roku. Teraz chcielibyśmy zebrać pieniądze, które zostały wydane w 2018 i 2019 roku na forum i stronę internetową. Jest to łączna kwota 12972,07 złotych.

Poniżej szczegółowe wyliczenie:
Serwer ForumGieKSy.pl – 1889,23
Serwer GieKSa.pl – 1889,04
Serwer podcastów – 503,16
Wyjazdy – 6754,22
Internet mobilny – 961,50
Domeny – 827,12
Sprzęt – 147,80

Pozycje „Serwer ForumGieKSy.pl” i „Serwer GieKSa.pl” są chyba dla wszystkich jasne.

„Serwer podcastów” to opłaty, jakie ponosimy na Spreaker.com za pakiet hostingowy, na którym oparte są trzy nasze podcasty: „Trójkolorowa połowa”, „Trójkolorowy szpil” i „Z klepy”. Łącznie jest to już ponad 100 godzin nagrań o GKS Katowice.

„Wyjazdy” to głównie paliwo, czasem bilety pociągowe lub opłata za wynajem auta na mecze wyjazdowe, z których przeprowadzamy dla Was relacje. Tradycyjnie byliśmy wszędzie tam, gdzie grała GieKSa. Kwota byłaby wyższa, gdyby nie część z Was, która pomaga nam poprzez udostępnienie swoich aut z pełnym bakiem, za co jeszcze raz Wam dziękujemy!

„Internet mobilny” chyba też nie wymaga szerszego komentarza.

„Domeny” to opłaty za kilka trójkolorowych domen, które utrzymujemy.

„Sprzęt” to kilka drobnostek ułatwiających nam pracę, ale w zdecydowanej większości korzystamy ze swoich prywatnych urządzeń.

Kwota byłaby zapewne wyższa niż niecałe 13 tys. złotych, ale nie wliczaliśmy tutaj wszystkiego.

12972,07 złotych. Czy to duża kwota? Zależy jak na to spojrzeć. Na pewno nie jest mała, ale z drugiej strony to aż 24 miesiące działalności najlepszej nieoficjalnej strony klubowej w Polsce, najwięcej godzin audycji nagranych w Polsce o jednym klubie, dziesiątki transmisji radiowych ze spotkań GieKSy w ciągu ostatnich dwóch lat czy wreszcie jedno z najbardziej aktywnych forów internetowych klubu sportowego w naszym kraju. Patrząc tak, to za niecałe 550 złotych miesięcznie utrzymujemy to wszystko. Od zawsze naczelnym naszym hasłem jest: „Od kibiców dla kibiców”, stąd wszystkie nasze materiały są dla Was dostępne za darmo. Nikt z redakcji ani osób wokół forum i strony nie dostaje pieniędzy za swoją działalność. Wszyscy robimy to dla idei i z pasji, często dokładając coś od siebie.

W 2018 i 2019 roku stworzyliśmy dla Was między innymi:

3142 tekstów,
270 filmów wideo,
111 podcastów w formie audio,
224 galerie zdjęć.

Tradycyjnie prosimy Was o wsparcie. Jest to też dla nas wszystkich sprawdzian, czy jest zapotrzebowanie wśród kibiców GKS Katowice na to, co robimy. Tym razem założyliśmy zbiórkę na Zrzutce, bo ostatnio prosiliście nas o możliwość dokonywania ekspresowych przelewów. Ci, co wolą bardziej tradycyjne formy, mogą skorzystać z danych dostępnych na ForumGieKSy.pl i na stronie GieKSa.pl. Wszystkie wpłaty będziemy sumować i na bieżąco uaktualniać.

Dzięki, że jesteście.

Brak komentarzy »

  Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jednakże zastrzega sobie prawo do ich cenzurowania lub usuwania.

Brak komentarzy.

 

Dodaj komentarz

*