Zbiórka krwi i pieniędzy – kibice kontra koronawirus

Dodano przez kosa | 18 marca 2020 16:38
Licznik odwiedzin: 2011

Pandemia koronawirusa mocno daje nam się we znaki. Kibice GKS Katowice oprócz apelu (tutaj) o pozostanie w domach i dbanie o osoby starsze, postanowili zaangażować się aktywnie w pomoc w walce z wirusem. Stąd mobilizacja w trójkolorowych szeregach w oddawaniu krwi oraz zbiórka pieniędzy. 

Poniżej zamieszczamy apel kibiców, który znalazł się na fanpage GieKSa (tutaj):

PRZECZYTASZ – UDOSTĘPNIJ!

#TrójkolorowaKrew!

Jak wszyscy dobrze wiemy, cały świat obecnie zmaga się z wielkim problemem, jakim jest choroba wywołana przez nowego koronawirusa. Jako kibice GieKSy i mieszkańcy Katowic (oraz wielu innych miast) jesteśmy zobowiązani, by w jakiś sposób pomóc w tej walce! Często pokazywaliśmy, że potrafimy wspólnie walczyć, więc zachęcamy do pomocy w dwóch ważnych tematach!

1. Dowiedzieliśmy się, że szpitale zmagają się z brakami krwi, dlatego cała GieKSa idzie oddać krew! Zachęcamy do robienia zdjęć w barwach oraz dodawania hashtagu #trójkolorowakrew, by jak najwięcej osób dowiedziało się o tym problemie! Nasze Miasto – Nasza Krew – Nasze Życie – GKS Katowice!

2. Chcemy pomóc szpitalom w naszym mieście. Chcemy by ci, którzy są teraz naszymi strażnikami, wiedzieli, że mają wsparcie także ze strony kiboli 😉 Jesteśmy w kontakcie z przedstawicielami szpitali i miasta – nasza pomoc uzależniona będzie od potrzeb i zebranych środków. Działać należy, jak najszybciej, więc zbiórka pieniędzy trwa do środy (25 marca):

Numer konta: 17 1090 1186 0000 0001 2146 9532
Bank: Santander
Dane: SK 1964
Adres: Bukowa 1a, 40-108 Katowice
Tytułem: zbiórka

Prosimy o udostępnianie tego posta oraz o pilną pomoc, bo sprawa jest poważna!

KIBICU GIEKSY! TY TEŻ JESTEŚ ODPOWIEDZIALNY ZA SYTUACJE W NAJBLIŻSZYM OTOCZENIU!

Portal GieKSa.pl tworzony jest od kibiców, dla kibiców, dlatego zwracamy się do Ciebie z prośbą o wsparcie poprzez:

a/ przelew na konto bankowe:

SK 1964
87 1090 1186 0000 0001 2146 9533

b/ wpłatę na PayPal:

E-mail: stowarzyszenie@sk1964.pl

c/ rejestrację w Superbet z naszych banerów.

Dziękujemy!

Brak komentarzy »

  Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jednakże zastrzega sobie prawo do ich cenzurowania lub usuwania.

Brak komentarzy.

 

Dodaj komentarz

*