[ZAPOWIEDŹ] Zrewanżować się za Puchar Polski

Dodano przez sowin | 13 stycznia 2022 21:00
Licznik odwiedzin: 148

W piątek w ramach 35. kolejki Polskiej Hokej Ligi zmierzymy się w Toruniu z miejscową KH Energą.

W obecnym sezonie z torunianami zmierzyliśmy się czterokrotnie – trzykrotnie w rozgrywkach ligowych oraz w półfinale Pucharu Polski. W spotkaniach ligowych wygrywali gospodarze, natomiast w półfinale Pucharu Polski, który rozgrywany był na neutralnym terenie (w Bytomiu – przyp. red.) przegraliśmy 4:5.

Dla „Stalowych pierników” czwartkowe spotkanie będzie trzecim meczem rozegranym od niedzieli. Poprzednie dwa spotkania drużyna z Grodu Kopernika wygrała z GKS-em Tychy (niedziela) po karnych oraz Zagłębiem Sosnowiec (wtorek) po dogrywce. Ostatnie wyniki torunian pokazują, że jeszcze nie powiedzieli ostatniego słowa przed play-off i mogą jeszcze sporo namieszać przed decydującą fazą sezonu. Aktualnie zajmują szóste miejsce w tabeli, tracąc pięć punktów do GKS-u Tychy i Cracovii, które z taką samą liczbą punktów zajmują odpowiedni piąte i czwarte miejsce oraz dziewięć punktów do  trzeciego JKH GKS-u Jastrzębie.

Liderami toruńskiej drużyny są: Robert Arrak – najlepszy strzelec oraz Lauri Huhdanpaa – najlepszy asystującymi, jednak trzeba zwrócić uwagę, iż na 28 zawodników z pola tylko pięciu nie zanotowało punktów. Przed piątkowym meczem toruńską drużynę wzmocnił 23-letni obrońca Daniił Kuraszow.

14.01.2022 r. (piątek, godz. 18:30) Tor-Tor: KH Energa Toruń — GKS Katowice

Portal GieKSa.pl tworzony jest od kibiców, dla kibiców, dlatego zwracamy się do Ciebie z prośbą o wsparcie poprzez:

a/ przelew na konto bankowe:

SK 1964
87 1090 1186 0000 0001 2146 9533

b/ wpłatę na PayPal:

E-mail: stowarzyszenie@sk1964.pl

c/ rejestrację w Superbet z naszych banerów.

Dziękujemy!

Brak komentarzy »

  Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jednakże zastrzega sobie prawo do ich cenzurowania lub usuwania.

Brak komentarzy.

 

Dodaj komentarz

*