[ZAPOWIEDŹ] Zagłębie Sosnowiec – drugi rywal hokejowej „GieKSy”

Dodano przez sowin | 12 września 2020 20:02
Licznik odwiedzin: 169

W najbliższą niedzielę 13 września 2020 roku odbędzie się druga kolejka Polskiej Hokej Ligi, w ramach której „GieKSa” zmierzy się na wyjeździe z drużyną Zagłębia Sosnowiec. Na inaugurację sezonu 2020/2021 Polskiej Hokej Ligi obie drużyny poniosły porażki.

Podopieczni Piotra Sarnika przegrali z drużyną KH Energii Toruń 2:3, a bramki dla naszej drużyny zdobyli: Patryk Krężołek oraz Filip Starzyński.

Sosnowiczanie natomiast zostali rozgromieni przez drużynę JKH GKS-u Jastrzębie aż 2:7 Bramki dla Zagłębia zdobyli Rusłan Baszyrow oraz Andrej Dubinin.

Warto zaznaczyć, że w drużynie z Sosnowca obecnie występuje dwóch naszych wychowanków Adam Domogała oraz jego brat Michał Domogała. Ponadto w barwach drużyny Grzegorza Klicha występuje dwóch zawodników, którzy w przeszłości reprezentowali „GieKSę”. Są to: Dominik Nahunko oraz Adam Jaskólski.

Natomiast przed sezonem do naszej drużyny dołączyło dwóch zawodników, którzy w minionym sezonie grali w Zagłębiu Sosnowiec: Matej Cunik i Filip Stoklasa.

Stadion Zimowy: 13.09.2020 r. (niedziela) godz. 17:00 Zagłębie Sosnowiec – GKS Katowice

Sędziowie: Mateusz Krzywda, Tomasz Radzik (główni), Paweł Bajon, Marcin Młynarski (liniowi).

Brak komentarzy »

  Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jednakże zastrzega sobie prawo do ich cenzurowania lub usuwania.

Brak komentarzy.

 

Dodaj komentarz

*