[ZAPOWIEDŹ] Z Zagłębiem tylko zwycięstwo

Dodano przez sowin | 17 września 2021 08:00
Licznik odwiedzin: 143

W piątek 17 września zostanie rozegrana 3. kolejka Polskiej Hokej Ligi,  a naszym przeciwnikiem będzie Zagłębie Sosnowiec.

W dotychczas rozegranych dwóch kolejkach sosnowiczanie dwukrotnie przegrali po rzutach karnych. W pierwszej kolejce ulegli po rzutach karnych, obecnemu wicemistrzowi Polski, drużynie Comarch Cracovii 3:4, a w drugiej kolejce również po rzutach karnych musieli uznać wyższość tyskiego GKS-u, przegrywając 4:5. W obu spotkaniach nasi rywale dali sobie strzelić bramki  w ostatniej minucie meczu.

W odmiennych nastrojach do piątkowego spotkania podejdą nasi hokeiści, którzy obecnie z kompletem punktów zajmują pierwsze miejsce. W pierwszej kolejce pokonaliśmy drużynę Tauron Podhala Nowy Targ 5:2, natomiast w niedzielne popołudnie wygraliśmy 6:1 z STS-em Ciarko Sanok.

W meczach przed sezonem obie ekipy zmierzyły się dwukrotnie. W każdym z tych spotkań zwyciężyli hokeiści z Sosnowca, wygrywając 4:2 i 4:1.

Jak myślicie, czy w piątek o wyłonieniu zwycięzcy będzie potrzebny dodatkowy czas gry, czy może GieKSa zainkasuje komplet punktów?

17.09.2021 (piątek) godz. 19:00 Stadion Zimowy: Zagłębie Sosnowiec – GKS Katowice

Sędziowie: Patryk Pyrskała, Mateusz Krzywda (główni), Grzegorz Cudek, Wojciech Czech (liniowi).

Portal GieKSa.pl tworzony jest od kibiców, dla kibiców, dlatego zwracamy się do Ciebie z prośbą o wsparcie poprzez:

a/ przelew na konto bankowe:

SK 1964
87 1090 1186 0000 0001 2146 9533

b/ wpłatę na PayPal:

E-mail: stowarzyszenie@sk1964.pl

c/ rejestrację w Superbet z naszych banerów,

d/ zakup plakatu formatu A3 ze strojami GKS Katowice.

Dziękujemy!

Brak komentarzy »

  Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jednakże zastrzega sobie prawo do ich cenzurowania lub usuwania.

Brak komentarzy.

 

Dodaj komentarz

*