[ZAPOWIEDŹ] Wystarczy przestawić tego słonia i…

Dodano przez Toczmek | 26 października 2021 18:41
Licznik odwiedzin: 398

Puchar Polski rządzi się swoimi prawami. To zdanie od lat jest z reguły wytłumaczeniem dla wysoko notowanych drużyn, które odpadają z rywalizacji z mało znanymi rywalami. Nie ukrywajmy, ale w ostatnim czasie GKS był jedną z takich drużyn. W tej edycji pokonaliśmy Olimpię Zambrów i w środę czeka nas na Bukowej potyczką z ekstraklasowym rywalem – Termalicą Bruk-Bet Nieciecza. Początek spotkania o godzinie 19:30.

Wiadome dla kibiców GieKSy jest, że mając na myśli „ekstraklasowego przeciwnika”  jedną z ostatnich drużyn, o których pomyślimy to Termalica. Losowanie nie było dla nas szczęśliwe pod kątem rywala kibicowskiego, ale nie zmienia to faktu, że wygrana da nam szansę na kolejne losowanie. GKS w ostatnich meczach gra coraz lepiej w defensywie i bardziej rozważnie. Nie atakujemy na hurra, tylko z zimną głową wyprowadzamy piłkę i szczelnie bronimy.

Nasz rywal z Niecieczy wygrał w tym sezonie tylko jedno spotkanie i zajmuje przedostatnie miejsce w tabeli ekstraklasy. Jedyną pokonaną drużyną był Górnik Zabrze. Więcej o naszym rywalu przeczytasz TUTAJ. Sędzią spotkania będzie znany nam Marek Opaliński.

Czy jesteśmy w stanie wygrać z Termalicą? Ja jestem zdania, że tak. Oczywiście jest to rywal z wyższej klasy rozgrywkowej, ale mam wrażenie, że mamy zawodników, którzy są w stanie zmobilizować się na ten jeden konkretny mecz i pokazać swoją ambicję dosłownie zagryzając przeciwnika na murawie.

Według nas kibiców, jak widać na załączonej miniaturce oraz w temacie zapowiedzi, wystarczy przestawić tego słonia i przejść do następnej rundy. Proste? Niekoniecznie, zdecydowanie potrzeba wsparcia trybun. Grajmy w 12! Zapraszamy do zapowiedzi meczu przygotowanej przez GIEKSA.PL!

Spotkanie będziecie mogli śledzić za pośrednictwem:

  • osobistej wizyty na Bukowej! Bilety TUTAJ!
  • strony www.gieksa.pl, na której będziemy przeprowadzać relację LIVE,
  • YouTube ŁączyNasPiłka.

Wygrajmy razem!

Portal GieKSa.pl tworzony jest od kibiców, dla kibiców, dlatego zwracamy się do Ciebie z prośbą o wsparcie poprzez:

a/ przelew na konto bankowe:

SK 1964
87 1090 1186 0000 0001 2146 9533

b/ wpłatę na PayPal:

E-mail: stowarzyszenie@sk1964.pl

c/ rejestrację w Superbet z naszych banerów,

d/ zakup plakatu formatu A3 ze strojami GKS Katowice.

Dziękujemy!

Brak komentarzy »

  Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jednakże zastrzega sobie prawo do ich cenzurowania lub usuwania.

Brak komentarzy.

 

Dodaj komentarz

*