[ZAPOWIEDŹ] Rozpoczynamy ostatnią rundę sezonu zasadniczego

Dodano przez sowin | 17 stycznia 2022 17:00
Licznik odwiedzin: 334

Wtorkowym meczem z Tauron Podhale Nowy Targ rozpoczniemy piątą, ostatnią rundę sezonu zasadniczego Polskiej Hokej Ligi.

Nowotarżanie zajmują ostatnie miejsce w ligowej tabeli bez cienia szans na udział w fazie play-off. Dlatego też w Nowym Targu myślą już o kolejnym sezonie, podpisując kontrakty z dwoma czołowymi zawodnikami – Marcinem Koluszem oraz Glebem Bondarukiem. Obaj zawodnicy na resztę sezonu przenieśli się do innych klubów. Pierwszy z wymienionych już zadebiutował w barwach GieKSy, natomiast 24-letni rosyjski napastnik będzie reprezentował barwy JKH GKS-u Jastrzębie. W bezpośrednich spotkaniach pokonaliśmy „Szarotki”: 5:2, 3:0, 6:1 oraz 3:1.

Zgodnie z ustaleniami hokejowej centrali z przedstawicielami klubów od piątej rundy nie będzie możliwości przekładania spotkań ze względu na zakażenia COVID-19. Od teraz każda drużyna będzie musiała mieć do dyspozycji dwóch bramkarzy oraz co najmniej dziesięciu zawodników z pola. Jeśli z tych zobowiązań klub się nie wywiąże, wówczas zostanie nałożony walkower. W przypadku, gdy dwie drużyny nie będą mogły rozegrać meczu, to zostanie orzeczony obustronny walkower.

18.01.2022 r. (wtorek, godz. 18:30) “Satelita”: GKS Katowice – Tauron Podhale Nowy Targ

Portal GieKSa.pl tworzony jest od kibiców, dla kibiców, dlatego zwracamy się do Ciebie z prośbą o wsparcie poprzez:

a/ przelew na konto bankowe:

SK 1964
87 1090 1186 0000 0001 2146 9533

b/ wpłatę na PayPal:

E-mail: stowarzyszenie@sk1964.pl

c/ rejestrację w Superbet z naszych banerów.

Dziękujemy!

Brak komentarzy »

  Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jednakże zastrzega sobie prawo do ich cenzurowania lub usuwania.

Brak komentarzy.

 

Dodaj komentarz

*