[ZAPOWIEDŹ] Powrócić do gry. Od wtorku rusza sprzedaż karnetów na mecze z Podhalem

Dodano przez sowin | 25 lutego 2020 08:30
Licznik odwiedzin: 208

Po dwóch meczach w Nowym Targu, w których dwukrotnie zwyciężali gospodarze, przegrywamy w pierwszej fazie play-off 0-2. Teraz rywalizacja przenosi się do Katowic.

W pierwszym spotkaniu, które rozegrane zostało w sobotę, „Szarotki” wygrały 4:1, a  kluczowym momentem tego spotkania była 33 minuta meczy, kiedy to nowotarżanie w odstępie 28 sekund zdobyli dwie bramki. Honorowe trafienie w tym meczu dla „GieKSy” zaliczył Jaakko Turtiainen.

Niedzielne spotkanie było już bardziej wyrównane od sobotniego. Za sprawą Grzegorza Pasiuta, objęliśmy prowadzenie, mając na lodowej tafli o jednego zawodnika mniej, jednak marne to pocieszenie, skoro w końcówce meczu Tomas Franek zdobył drugiego gola, dającego wygraną drużynie Podhala. Wcześniej, bo na początku ostatniej odsłony tego spotkania do remisu doprowadził Samu Souminen.

Najlepiej punktującym zawodnikiem naszej drużyny, w meczach przeciwko drużynie spod Tatr jest Grzegorz Pasiut, który zapisał na swoim koncie 2 punkty (1B,1A). Jeden punkt zanotował Jakko Turtiainen, zdobywając gola w sobotnim spotkaniu.

W drużynie Podhala najlepiej punktującymi zawodnikami w pierwszej fazie play-off są Jussi Nattinen oraz Tomas Franek, którzy zanotowali po bramce i asyście. Po jednej bramce przeciwko naszej drużynie w sobotnio-niedzielnych spotkaniach zaliczyli: Krystian Dziubiński, Bartłomiej Neupauer, Kyle Campbell, Samu Suominen, a po jednym punkcie za asysty zapisali na swoim koncie: Alexander Pettersson, Riley Stadel, Jan Bulin, Justin Valentino oraz Emil Svec.

Przemysław Odrobny, bramkarz Podhala w tych dwóch meczach bronił ze skutecznością na poziomie 97%, natomiast skuteczność Robina Rahma wyniosła 90,4%.

Jak podaje oficjalna strona klubu we wtorek 25 lutego o godz. 10:00 ponownie ruszy sprzedaż karnetów na mecze GKS-u Katowice z Podhalem Nowy Targ w ramach ćwierćfinału play-off.

Zmiany organizacyjne

Z uwagi na zmiany w organizacji meczów wynikającej z wyłączenia schodów prowadzących do hali od strony Alei Korfantego, w „Satelicie” na meczach fazy play-off zasiądzie maksymalnie 1182 kibiców. To rozwiązanie, które sprawia, że spotkanie będą organizowane zgodnie z prawem i bezpiecznie dla wszystkich widzów.

Dla kibiców, którzy zakupili karnet lub bilet na trybunę od strony Alei Korfantego, przewidziano NOWE WEJŚCIE NA PARTERZE PRZY KASIE. Warto także wiedzieć, iż po stronie od Alei Korfantego nie będzie strefy dla palaczy. Prosimy więc o wstrzemięźliwość, ponieważ po opuszczeniu lodowiska nie będzie możliwości powrotu.  WYJŚCIE PO MECZU, dla widzów zasiadających po tej stronie hali będzie odbywać się przez STREFĘ VIP.

Zmiany NIE DOTYCZĄ kibiców, którzy wchodzą na obiekt od strony ul. Olimpijskiej.

26.02.2020 r. (środa) godz. 19:30: GKS Katowice – Podhale Nowy Targ

Sędziowie: Włodzimierz Marczuk, Przemysław Gabryszak (główni), Grzegorz Cudek, Mateusz Bucki (liniowi)

27.02.2020 r. (czwartek) godz. 18:30: GKS Katowice – Podhale Nowy Targ

Sędziowie: Paweł Meszyński, Patryk Kasprzyk (główni),  Adrian Lipiński, Wiktor Zień (liniowi)

Brak komentarzy »

  Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jednakże zastrzega sobie prawo do ich cenzurowania lub usuwania.

Brak komentarzy.

 

Dodaj komentarz

*