[ZAPOWIEDŹ] Potwierdzić swoje miejsce w tabeli
Licznik odwiedzin: 570Mecz 26. kolejki II ligi wypada nam w czwartek 8 kwietnia. GKS Katowice zagra na wyjeździe ze Zniczem Pruszków. Mecz zostanie rozegrany o godzinie 18:00 i będzie transmitowany w TVP Sport.
Po kolejnej wygranej GieKSa ponownie wystąpi w tym meczu jako lider ligi. Z przewagą 6 punktów nad strefą barażową, gdzie najwyższe miejsce zajmuje Chojniczanka. Mając za sobą serię 4 zwycięstw, Trójkolorowi są zdecydowanym faworytem tego spotkania.
Ostatni mecz w Pruszkowie zakończył się rozczarowującą porażką 1:2 po fatalnym błędzie Szymona Frankowskiego. Honorową bramkę dla GKS-u Katowice zdobył wtedy Adrian Błąd. Większość meczu GieKSa prowadziła grę, jednak nie była w stanie zdobyć nawet takiej samej ilości bramek co rywal.
Demony końcówek to dobre określenie atmosfery dla okresu rundy jesiennej, kiedy podejmowaliśmy Znicz u siebie. Mając jednobramkowe prowadzenie, skupiliśmy się na grze w obronie i daliśmy sobie strzelić wyrównującego gola w ostatnich minutach meczu. Większość kibiców GieKSy czuła, że grając w taki sposób, tego gola po prostu stracimy. Bramkę dla naszej drużyny zdobył Filip Kozłowski. To było ostatnie spotkanie, w którym na Bukowej mogła być obecna niewielka część publiczności.
Na koniec z dużym oczekiwaniem na pozytywny wynik warto pamiętać, że spotkanie można śledzić na antenie TVP Sport oraz w naszych social mediach na Facebooku i Twitterze.
8.04.2021 (czwartek, 18:00) Znicz Pruszków – GKS Katowice
2 naszych z zarażonych ale czy z pierwszej drużyny. Wiadomo kto?
A ja mam własnie nadzieje ze sie ten czynnik szczescia pojawi, bo gdyby nie on to byśmy żagnego meczu na wiosne nie wygrli. Taka smutna prawda o grze tej drużyny.
Znicz nam nie leży… Ale musimy, to wygrać! Niema kibiców, żadnej presji – pozostają czyste umiejętności piłkarskie:) Mam nadzieję, że nie pojawi się czynnik pecha i szczęścia.