[ZAPOWIEDŹ] Potwierdzić swoje miejsce w tabeli

Dodano przez Toczmek | 7 kwietnia 2021 17:58
Licznik odwiedzin: 570

Mecz 26. kolejki II ligi wypada nam w czwartek 8 kwietnia. GKS Katowice zagra na wyjeździe ze Zniczem Pruszków. Mecz zostanie rozegrany o godzinie 18:00 i będzie transmitowany w TVP Sport.

Po kolejnej wygranej GieKSa ponownie wystąpi w tym meczu jako lider ligi. Z przewagą 6 punktów nad strefą barażową, gdzie najwyższe miejsce zajmuje Chojniczanka. Mając za sobą serię 4 zwycięstw, Trójkolorowi są zdecydowanym faworytem tego spotkania.

Ostatni mecz w Pruszkowie zakończył się rozczarowującą porażką 1:2 po fatalnym błędzie Szymona Frankowskiego. Honorową bramkę dla GKS-u Katowice zdobył wtedy Adrian Błąd. Większość meczu GieKSa prowadziła grę, jednak nie była w stanie zdobyć nawet takiej samej ilości bramek co rywal.

Demony końcówek to dobre określenie atmosfery dla okresu rundy jesiennej, kiedy podejmowaliśmy Znicz u siebie. Mając jednobramkowe prowadzenie, skupiliśmy się na grze w obronie i daliśmy sobie strzelić wyrównującego gola w ostatnich minutach meczu. Większość kibiców GieKSy czuła, że grając w taki sposób, tego gola po prostu stracimy. Bramkę dla naszej drużyny zdobył Filip Kozłowski. To było ostatnie spotkanie, w którym na Bukowej mogła być obecna niewielka część publiczności.

Na koniec z dużym oczekiwaniem na pozytywny wynik warto pamiętać, że spotkanie można śledzić na antenie TVP Sport oraz w naszych social mediach na Facebooku i Twitterze.

8.04.2021 (czwartek, 18:00) Znicz Pruszków – GKS Katowice

***


Portal GieKSa.pl tworzony jest od kibiców, dla kibiców, dlatego zwracamy się do Ciebie z prośbą o wsparcie poprzez:

a/ przelew na konto bankowe:

SK 1964
87 1090 1186 0000 0001 2146 9533

b/ wpłatę na PayPal:

E-mail: stowarzyszenie@sk1964.pl

c/ rejestrację z naszego linku w BetFan i wpłatę minimum 50 złotych,

d/ rejestrację z naszego linku w STS i wpłatę minimum 50 złotych,

e/ zakup plakatu formatu A3 ze strojami GKS Katowice.

Dziękujemy!

3 komentarze »

  Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jednakże zastrzega sobie prawo do ich cenzurowania lub usuwania.
  1. Ino GieKSa — 8 kwietnia 2021 @ 13:23

    2 naszych z zarażonych ale czy z pierwszej drużyny. Wiadomo kto?

  2. Roh — 8 kwietnia 2021 @ 16:25

    A ja mam własnie nadzieje ze sie ten czynnik szczescia pojawi, bo gdyby nie on to byśmy żagnego meczu na wiosne nie wygrli. Taka smutna prawda o grze tej drużyny.

  3. Arkadiusz — 8 kwietnia 2021 @ 11:45

    Znicz nam nie leży… Ale musimy, to wygrać! Niema kibiców, żadnej presji – pozostają czyste umiejętności piłkarskie:) Mam nadzieję, że nie pojawi się czynnik pecha i szczęścia.

 

Dodaj komentarz

*