[ZAPOWIEDŹ] Opole na przełamanie wyjazdowej niemocy

Dodano przez Toczmek | 24 września 2021 18:32
Licznik odwiedzin: 253

W sobotę 25 września GieKSa rusza na wyjazd do Opola zmierzyć się z miejscową Odrą, mecz rozpocznie się o godzinie 12:40.

Nie jestem przekonany, czy zdobycie punktu z Polkowicami jest swojego rodzaju przełamaniem katowiczan na wyjazdach. Podopieczni Rafała Góraka mieli kilka dobrych okazji do wygrania spotkania, a bramkę stracili po kontrowersyjnym karnym. Warto nadmienić, że był to kolejny mecz, w którym straciliśmy bramkę i w tym sezonie nazbierało się ich już 19.

Odra Opole prezentuje się dobrze w tym sezonie, zajmując 8. miejsce w tabeli Fortuna I ligi ze stratą dwóch punktów do trzeciego miejsca. Bardzo konkretnie wygląda statystyka bramek zespołu z Opola, ponieważ strzelonych i straconych bramek mają po 10. Obecnie o sile zespołu stanowią znani nam zawodnicy, czyli Mateusz Kuchta i Mateusz Kamiński, z którymi będą mierzyć się nasi ofensywni gracze.

Jakie są przewidywania przed spotkaniem? Serie mają to do siebie, że kiedyś się kończą i wierzę, że to jest w końcu ten mecz, w którym przerwiemy serie braku wygranych na wyjazdach.

Mecz będziecie mogli śledzić za pomocą:

  • relacja LIVE na stronie GieKSa.pl
  • transmisja TV w Polsat Box Go

Portal GieKSa.pl tworzony jest od kibiców, dla kibiców, dlatego zwracamy się do Ciebie z prośbą o wsparcie poprzez:

a/ przelew na konto bankowe:

SK 1964
87 1090 1186 0000 0001 2146 9533

b/ wpłatę na PayPal:

E-mail: stowarzyszenie@sk1964.pl

c/ rejestrację w Superbet z naszych banerów,

d/ zakup plakatu formatu A3 ze strojami GKS Katowice.

Dziękujemy!

Brak komentarzy »

  Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jednakże zastrzega sobie prawo do ich cenzurowania lub usuwania.

Brak komentarzy.

 

Dodaj komentarz

*