[ZAPOWIEDŹ] Lider przyjeżdża do Katowic

Dodano przez Toczmek | 5 sierpnia 2022 23:07
Licznik odwiedzin: 1039

W normalnych warunkach mecz GKS Katowice – Zagłębie Sosnowiec elektryzowałby kibiców. Tym razem szykuje się zwykłe pierwszoligowe starcie przy skromnej frekwencji w akompaniamencie dopingu kibiców przyjezdnych. Odpowiedzcie sobie w klubie: czy tego chcecie?

Na początku zwróćmy uwagę na wyniki przeciwnika, ponieważ nie może umknąć nam fakt, że dla gości jest to najlepszy start w lidze od 2010 roku! Zagłębie w tym sezonie wygrało dwa spotkania i zanotowało jeden remis. Drużyna Artura Skowronka była bardzo popularna w mediach, ponieważ w meczu z Odrą zdobyła jedną z bramek po fatalnym kiksie bramkarza z Opola. Więcej o rywalu przeczytasz TUTAJ.

GieKSa natomiast może czuć duże rozgoryczenie po dwóch ostatnich spotkaniach. Sezon rozpoczął się dobrze, natomiast katowiczanie stracili dwa punkty w meczu z Termalicą po golu w doliczonym czasie gry, gdzie grali od 8. minuty w przewadze jednego zawodnika oraz nie zdołali przywieźć z Bielska-Białej chociaż jednego punktu. Ten ostatni mecz zakończył się wynikiem 0:1 po pięknym strzale przeciwnika. Są również przesłanki, mówiące o tym, że mogą pojawić się pewne problemy kadrowe i powstaje pytanie: kto zagra od pierwszej minuty?

Rafał Górak na pewno nie będzie miał do dyspozycji Rafała Figiela (kontuzja) oraz Bartosza Jaroszka (dwa mecze pauzy po czerwonej kartce) i tu rodzi się kolejne pytanie: czy to nie koniec? Warunki spotkania z Podbeskidziem były bardzo trudne, co mogło spowodować przeciążenie. Bukmacher jest dobrej myśli i stawia GieKSę w roli faworyta. Arbitrem spotkania będzie Tomasz Kwiatkowski.

Wszystkich zachęcamy do kibicowania GieKSie pod stadionem z uwagi na protest kibiców. Więcej informacji na stronie SZCZERBOFFSKI. Zapraszam też przed meczem do zobaczenia ostatniego odcinka VLOGa, który został nakręcony w części na gorąco na stadionie Podbeskidzia.

Portal GieKSa.pl tworzony jest od kibiców, dla kibiców, dlatego zwracamy się do Ciebie z prośbą o wsparcie poprzez:

a/ przelew na konto bankowe:

SK 1964
87 1090 1186 0000 0001 2146 9533

b/ wpłatę na PayPal:

E-mail: stowarzyszenie@sk1964.pl

c/ rejestrację w Superbet z naszych banerów.

Dziękujemy!

Lista komentarzy (1) »

  Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jednakże zastrzega sobie prawo do ich cenzurowania lub usuwania.
  1. 3kolory — 6 sierpnia 2022 @ 12:02

    Normalnie człowiek poszedł by se na mecz ….jakieś piwko wcześniej ,fajny mecz,sektor gości pełny …. ale u nas zawsze coś

 

Dodaj komentarz

*